Системи он-лайн моніторингу чистих приміщень

Системи он-лайн моніторингу чистих приміщень

Для забезпечення постійного контролю чистих приміщень, компанія Particle Measuring Systems розробила ряд автоматизованих рішень для реалізації онлайн моніторингу параметрів повітря, таких як : концентрації аерозольних та мікробіологічних частинок, вологості, температури, тиску.

Основними споживачами лічильників частинок традиційно є фармацевтичне виробництво та мікроелектроніка. Застосування лічильників частинок при виробництві лікарських форм в першу чергу необхідно для забезпечення стерильності та безпеки кінцевої продукції.Згідно з нормами GMP моніторинг концентрації частинок в чистих кімнатах класів А і В має вестися безперервно, а в класах С і D – з певною періодичністю.

При виробництві мікроелектронних компонентів необхідність контролю концентрації частинок диктується все зростаючою складністю самих компонент, оскільки попадання частинок на їх поверхню призводить до великого відсотку браку серед продукції, що неприпустимо в умовах жорсткої конкуренції на ринку.Компанія Particle Measuring Systems виробляє лічильники частинок, за допомогою яких можна організувати повну систему контролю концентрації частинок практично на будь-якому виробництві.

Безперервний моніторинг фармацевтичних і інших виробництв зазвичай ведеться відразу в декількох точках, і використовувати для цього переносні лічильники нераціонально. Стаціонарні датчики IsoAir (з вбудованим насосом) і полегшений варіант AirNet II (без насоса) дозволяють проводити безперервний моніторинг концентрації частинок в фіксованих точках пробовідбору. Вони можуть бути підключені як до комп’ютера, через систему ENODE, так і до системи управління з промисловим контролером Facility Net. Компанія Particle Measuring Systems має величезний досвід створення систем безперервного контролю, в яких,крім лічильників частинок, також встановлюються мікробіологічні пробовідбірники, датчики температури, вологості, диференціального тиску і деякі інші датчики, які необхідні користувачам. У системах може бути реалізовані конструкції із зовнішнім насосом, різні гребінки, включаючи систему покрокового відбору проб AM II 16/32, система дублювання даних і дублювання основних вузлів. У систему вбудовуються різні пристрої інтерфейсу людина-машина, починаючи з сигнальних башточок і звукової сигналізації і закінчуючи комп’ютерними системами зі спеціальним дизайном для чистих кімнат.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: