Аналізатори питомої поверхні JWGB Surface D

Аналізатори питомої поверхні JWGB Surface D

Surface DX-01 – це повністю автоматизований аналізатор сорбції газу з чотирма паралельними робочими станціями аналізу для швидкого визначення питомої поверхні. Аналізатор працює без вакуумної системи, але працює за динамічним принципом (метод потоку). Контрольні вимірювання можна проводити надійно і в дуже короткі терміни, придатний для виробництва та контролю якості. Використання еталонних методів порівняння забезпечує надзвичайно короткий час отримання піків адсорбції.

Патент винаходу

Експериментальний звіт формується після визначення піків адсорбції. Використання цього методу допомогає уникнути відхилень, спричинених неповною десорбцією зразків. Він підходить для вимірювання матеріалів з невеликою поверхнею, таких як тернарні матеріали, позитивні та негативні електроди. Ефективність тесту значно покращується за умови достатньої адсорбції, а порівняльному тестуванню чотирьох зразків за один раз потрібно лише близько 25 хвилин. (Patent No. 20140320453.2.)

Прилад для пробопідготовки JWGB Sample Preparation Device (опціонально)

Зовнішній пристрій для підготовки зразків з чотирма вакуумними нагрівальними дегазаційними станціями для видалення повітря з поверхні та пор зразків. Температуру можна встановлювати та контролювати індивідуально та регулювати від навколишнього середовища до 400 ℃.

Колби Дьюара малого об’єму

Колби Дьюара тривалого терміну служби (1 л) забезпечують однорідний тепловий профіль по довжині трубок під час експерименту.

Антизабруднююча техніка

Вбудований пристрій проти забруднення використовується для запобігання вдуванню зразків у трубопровід приладів, забезпечуючи чистоту приладу.

Система калібрування

Використання електромагнітних клапанів для автоматичного контролю калібрувальної системи дає змогу подолати обмеження традиційної шестирядної клапанної системи.

Аналітична станція

Всі аналітичні порти (4 шт.) можна контролювати індивідуально, досягаючи високої ефективності та забезпечуючи паралельність результатів вимірювань. Збіжність результатів випробувань краще за ± 1,0%.

ПараметрSurface DXSurface DA
Тестовий принципДинамічний метод низькотемпературної адсорбції азоту
Цільові параметриМодифікована техніка адсорбції.
Запис даних про адсорбцію, аналогічний статичному об'ємному методу. Окремі аналітичні станції підходять для тестування зразка з малою поверхнею (<10 м2 / г).
Традиційна техніка десорбції
Запис даних десорбції, аналітичні станції не мають взаємної незалежності, але підтримують паралельність. Прилад не підходить для точного вимірювання зразка з низькою поверхнею (менше 10 м2 / г)
Тестовий методРеференсний метод;
Одноточковий BET, багатоточковий BET
Адсорбат та газ носійВисокочистий азот (99,999%);
Високочистий гелій (99,999%).
Діапазон значень відносного тиску P/P00.3 (референсний метод)
Діапазон значень площі поверхні BETВід 0,01 м2 / г до нескінченності; (не підходить для дослідження мікропористих матеріалів).
ЗбіжністьЗазвичай краще ніж ±1.0% (активоване вугілля)Зазвичай краще ніж ±1.5% (активоване вугілля)
Аналітичні станції4 шт.4 шт.
Продуктивність5 хв. на зразок (референсний метод);
25 хв. на зразок (багатоточковий BET)
9 хв. на зразок (референсний метод);
30 хв. на зразок (багатоточковий BET)
Розміри приладуГлибина: 610 мм; ширина: 460 мм; висота: 680 мм; вага: 48 кг
Робоча температура15-40 C
Відносна вологість30%-60%
ЖивленняAC220 В ± 20 В, 50/60 Гц, максимальна потужність 300 Вт

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: