Компанія Thermo Scientific представила новий скануючий електронний мікроскоп Axia ChemiSEM з термоелектронною емісією та вольфрамовим котодом з тетродною геометрією. Axia є простим у використанні та має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, має безліч особливостей, які роблять його ідеальним рішенням для дослідження параметрів різноманітних матеріалів, наноструктур, мікрорельєфу поверхонь об’єктів різного складу та походження. Однією з найбільш цікавих особливостей системи Axia є наявність вбудованого детектора енергодисперсійної рентгенівської спектроскопії (EDS), що дозволяє проводити кількісний елементний аналіз досліджуваних об’єктів, візуалізуючи розподілення елементів досліджуваної зони за допомогою функції ColorSEM.

Окрім цього платформа Axia ChemiSEM також має режим низького вакууму, що дозволяє регулювати тиск у робочій камері до 150 Па, що є корисною особливістю для роботи з електрично непровідними матеріалами (збільшення роздільної здатності та контрасту, можливість роботи з більш високими значеннями струму).

Переходьте за цим посиланням, щоб отримати додаткову інформацію та заповнюйте форму запиту для отримання консультації фахівця.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: