Кріоелектронний мікроскоп Krios G4 Cryo-TEM

Кріоелектронний мікроскоп Krios G4 Cryo-TEM

Новий кріотрансмісійний електронний мікроскоп Thermo Scientific Krios G4 (Cryo-TEM) дає змогу розгадувати життя на молекулярному рівні — простіше, швидше та надійніше, ніж будь-коли раніше. Найкомпактніший ТЕМ у своєму класі, Krios G4 Cryo-TEM складається з високостабільної платформи ТЕМ з напругою 300 кВ і провідного в галузі автозавантажувача (кріогенного робота для обробки зразків), що робить його ідеальним для автоматизованих застосувань, таких як аналіз окремих частинок (SPA), кріоелектронної томографії (cryo-ET) та мікроелектронної дифракції (microED).

Досліджуйте структури з рекордно високою роздільною здатністю

Поєднайте Krios G4 Cryo-TEM з Thermo Scientific E-CFEG і новаторськими Thermo Scientific Selectris і Selectris X Imaging Filters, щоб покращити свої дослідження безпрецедентною роздільною здатністю, швидкістю та простотою використання, так як всі опції від Thermo Scientific розроблені для того, щоб допомогти вченим досягти специфічної роздільної здатності з меншим обсягом даних.

ТОВ Новації є офіційним дистриб’ютором компанії Thermo Scientific в Україні.

 • Дослідження структурної біології
  Вивчення макромолекул в усіх їхніх комплексних конформаціях, структурах і модифікованих формах із роздільною здатністю, близькою до атомної.
 • Дослідження інфекційних захворювань
  Дослідження таких вірусів, як вірус Зіка, Ебола, ВІЛ, SARS-CoV-2
 • Дослідження нейродегенеративних захворювань
  Використання кріо-ЕМ щоб розкрити атомні структури численних білків, пов’язаних з нейродегенеративними захворюваннями, таких як тау-нитки, ɑ-синуклеїнові фібрили та амілоїдні ß-агрегати, а також малих молекул, які зв’язуються з цими структурами для пошуку ліків.
 • Розробка ліків 
  Кріо-ЕМ може допомогти вам отримати більше переваг від раціонального дизайну ліків і спостереження за взаємозв’язками між структурою та активністю. Це мінімізує кількість сполук, які необхідно синтезувати та аналізувати, що дає вам високоефективні препарати-кандидати за меншу кількість ітерацій.Нещодавні технологічні досягнення зробили кріо-ЕМ методом вибору для визначення структури великих білкових комплексів, GPCR, іонних каналів і комплексів антитіл.
 • Клітинна кріоелектронна томографія — це метод кріогенної візуалізації, який забезпечує тривимірні дані органел і білкових комплексів із нанометровою роздільною здатністю. Це робиться шляхом відкриття «вікон» у клітині за допомогою обробки замороженої (вітрифікованої) клітини сфокусованим іонним променем. Серія 2D-зображень робиться з цього стоншеного клітинного зразка (кріоламелі) і реконструюється в 3D-набір даних. Зазирніть у клітину, щоб знайти відповідь.

Кріо-ЕМ структура іонного каналу SARS-CoV-2 3a в ліпідних нанодисках з номінальною роздільною здатністю 2,1 Å

 • Легше встановити в нові або існуючі лабораторії. Перероблена внутрішня базова рама та системний корпус зменшують висоту до 3 м, одночасно підвищуючи продуктивність системи та запобігаючи дорогому ремонту приміщень.
 • Атомна роздільна здатність. Додатковий фільтр зображення Selectris X із прямим детектором електронів Falcon 4i та джерелом випромінювання холодного поля E-CFEG покращує контрастність зображення для досягнення вищої роздільної здатності за короткий час.
 • Максимальна продуктивність завдяки автоматизації програмного забезпечення. Advanced Performance Monitoring забезпечує найкращу оптичну вихідну точку для автоматизованих прогонів, а програмне забезпечення EPU забезпечує автоматизований скринінг сітки, моніторинг якості та керування даними.
 • Підключення робочого процесу. Призначений для легкої заміни касет, полегшення переміщення зразків між приладами ТЕМ, оснащеними автозавантажувачем, і оснащений програмним забезпеченням Athena для керування експериментальними параметрами та даними.
ДжерелоX-FEG джерело польової емісії екстремально високої яскравості або джерело польової емісії випромінювання холодного поля (E-CFEG)
Прискорююча напруга80-300 кВт
Кріо-автозавантажувачАвтоматизоване та захищене від зараження завантаження касет (до 12 решіток)
Програмне забезпечення для управління температуроюВключає автоматичне заповнення рідким азотом і планування охолодження
Лінзи• Автоматичний конденсор, скануюча апертура та об'єктив
• Система з трьох конденсорних лінз для автоматичного, безперервного та паралельного освітлення зразків
• Симетричний об’єктив C-TWIN постійної потужності з полюсним наконечником із широким зазором (11 мм)
Столик для зразків• Комп’ютеризований 4-осьовий столик для зразків з альфа-нахилом ±70 градусів
• Кріо-ступінь з одноосьовим тримачем для оптимізації стабільності та ефективності дрейфу
ЗображенняЗображення без обертання зі змінним збільшенням
Розширений моніторинг роботиСамооцінка стану оптичного мікроскопа в поєднанні з автоматичним налаштуванням забезпечує ідеальні експериментальні умови
Вимоги до розміру приміщення (Д х Ш х В)5.2м х 6.7м х 3м
AFIS (зсув зображення без аберацій)Підвищення пропускної здатності за рахунок скорочення часу релаксації під час переміщення без коми між отворами решітки
FFI (зображення без смуг)Підвищена пропускна здатність із отриманням кількох зображень на один отвір решітки
Програмне забезпечення Thermo Scientific EPU 2• Автоматизований скринінг зразків і збір даних
• Функціональність EPU Multigrid
Додаткові компонентиТри 24” монітора
Ручні панелі розміщуються на відстані до 15 метрів від колони або висуваються до 300 метрів від колони (опціонально)
Детектори (опціонально)Falcon 4 Direct Electron Detector
Thermo Scientific Ceta D Camera
Thermo Scientific Ceta 16M Camera
HAADF STEM детектори
On-axis BF/DF детектори
Енергетичний фільтр (опціонально)Фільтр зображень Selectris
Фільтр зображень Selectris X
Енергетичний фільтр Gatan BioContinuum
Інші опціїCs Image Corrector

Thermo Scientific Phase Plate Solution

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: