Кріоелектронний мікроскоп Tundra Cryo-TEM

Кріоелектронний мікроскоп Tundra Cryo-TEM

Кріотрансмісійний електронний мікроскоп Thermo ScientificTM TundraTM (Cryo-TEM) дозволяє виконувати структурний аналіз складних білків і макромолекул із безпрецедентною простотою використання.

Завдяки Tundra Cryo-TEM кріоелектронна мікроскопія (кріо-ЕМ) стає більш доступною, що дозволяє досліджувати інфекційні та нейродегенеративні захворювання, рак тощо. За допомогою кріо-ЕМ ви можете перевірити зв’язування ліганда з білком, визначити характеристики частинок, підготувати кріо-ЕМ решітку і отримувати структури з високою роздільною здатністю, для ваших проривів у дослідженнях.

Tundra Cryo-TEM може ефективно перевіряти зв’язування лігандів і білків у швидкому режимі, отримуючи понад 10 000 зображень лише за кілька днів. За допомогою cryo-EM ви можете ближче розглянути рецептори, які впливають на центральну нервову систему, або дослідити прокаріотичні рибосоми. Від відкриттів, удостоєних Нобелівської премії, як-от TRPV5, до невеликих потенційних мішеней для ліків, як-от рецептори GABAA, Tundra Cryo-TEM може допомогти розширити ваше наукове дослідження, створюючи 3D-реконструкції з роздільною здатністю ~4–5 Å.

 • Дослідження інфекційних захворювань
  Cryo-EM допомагає дослідникам подолати проблеми з очищенням вірусів і гомогенністю білка.
 • Дослідження структурної біології
  За допомогою кріоелектронної мікроскопіії можна проводити структурний аналіз складних біологічних мішеней, таких як великі комплекси та мембранні білки.
 • Вивчення нейродегенеративних захворювань
  Cryo-EM може визначати структурні особливості білкових агрегатів, пов’язаних із нейродегенеративними захворюваннями, допомогаючи вченим досліджувати їх утворення, взаємодію із клітинним середовищем і вплив на функції мозку.
 • Аналіз окремих частинок
  Аналіз окремих частинок — це революційна техніка кріоелектронної мікроскопії, яка дозволила вивчати близькоатомну структуру складних білків і білкових комплексів без необхідності кристалізації. Можна досліджувати зразки безпосередньо в розчині.

Тип зразків для дослідження:

Білки

 • Підготовка та оптимізація зразків
  Завантаження та вивантаження зразків з мікроскопа всього за лічені хвилини з майже миттєвим зворотним зв’язком, що дозволяє швидко оптимізувати умови дослідження зразків без тривалого навчання.
 • Кріо-ЕМ структури з роздільною здатністю відповідною для біологічних зразків
  Оптика Tundra Cryo-TEM спеціально розроблена, щоб допомогти вам з пошуком відповідей на фундаментальні питання біології та людських захворювань за допомогою даних із біологічно релевантною роздільною здатністю. Працюючи при напрузі 100 кВ, Tundra Cryo-TEM може генерувати висококонтрастні біологічні зображення до 3,5 Å із середньою пропускною здатністю за допомогою високопродуктивної камери Thermo Scientific Ceta.
 • Бюджетність
  Під час розробки Tundra Cryo-TEM було проаналізовано широкий спектр грантів, щоб зберегти його ціну на рівні більшості фінансувань на прилади.
 • Штучний інтелект для обробки результатів
ДжерелоДжерело польової емісії екстремально високої яскравості (X-FEG)
Прискорююча напругаФіксована прискорююча напруга 100 кВ
Напів-автоматичний завантажувач зразка• Станція кріопідготовки для обміну проб без контамінації
• Пристрій для передачі зразків для перенесення окремих AutoGrids до мікроскопа з фіксованим кріо-боксом
ЛінзиОб’єктив з високою роздільною здатністю, оптимізований для аналізу окремих частинок
СтоликКомпʼютеризований кріо-столик для зразків
Візуалізація
Вимоги до розміру кімнати (Д х Ш х В)• Розміри при розміщенні в одній кімнаті: 4,20 x 4,00 x 2,74 м
• Розміри при розміщенні станції кріозавантаження в сусідній кімнаті: 4,00 x 3,80 x 2,74 м
Програмне забезпечення Smart EPUАвтоматизоване програмне забезпечення з підтримкою ШІ, яке забезпечує зворотний зв’язок під час збору даних і має відкритий інтерфейс прикладного програмування

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: