Представляємо найсучасніший відеоспектральний компаратор  для експертизи документів.


 Забезпечення автентичності важливих документів стає дедалі складнішим завданням. Від поліцейської лабораторії до міжнародної прикордонної безпеки, VSC9000 забезпечує комплексне рішення для дослідження та аналізу всіх типів документів при криміналістичному аналізі.

Оснащений високопродуктивною оптичною та освітлювальною системою, VSC9000 дозволяє експерту проводити мультиспектральне дослідження документів в мікроскопічних деталях для підтвердження автентичності справжніх документів, виявлення складних підробок і доказів фальсифікації або якісних маніпуляцій з документами.

Оскільки кожна мікроскопічна деталь має значення, VSC9000 надає повний набір криміналістичних інструментів для дослідження документів, що піддаються сумніву, для перевірки кожної найдрібнішої деталі, від складу паперу і чорнила до наявності вбудованих засобів захисту 3-го рівня.

 Крім фізичних даних, VSC9000 може виявляти і аналізувати кожен шар цифрових даних (включаючи біометричний електронний чіп, MRZ, IPI, RFID і т.д.), щоб забезпечити всебічне багаторівневе дослідження документа.

Що нового :

Оновлена система камер

-Дві камери по 12МP для отримання максимально деталізованих зображень документів

Збільшене максимальне Поле зору камери 

-310 x 232 мм

Вдосконалена система освітлення 

– Більше 100 режимів освітлення

– Нова запатентована система коаксіального світла

– Нова система світлофільтрів WaveTrim

Покращене максимальне Оптичне  Збільшення 

– 480x

Новий мікроспектрометр  

з Роздільною здатністю 2 нм

Оновлене Програмне забезпечення VSC Suite 9 з додатковими функціями для автоматизації експертизи, оновленими функціями покращення зображення, вдосконаленою системою побудови 3D моделей

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: