Аналіз документів та відновлення відбитків

АНАЛІЗ ДОКУМЕНТІВ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВІДБИТКІВ

Системи для перевірки сумнівних документів та виявлення відбитків пальців від виробника Foster + Freeman визнані в світі провідним системами для рутинної роботи в митних та міграційних службах, в судово-криміналістичних лабораторіях тощо.

  • Повноцінні пристрої для перевірки сумнівних документів. Поєднують запис оптичних зображеннь високої роздільної здатності, мультиспектральне освітлення з потужним програмним забезпеченням для покращення зображення. Це дозволяє виявляти навіть дрібні порушення та неточності у друці, папері, будові документів та контрулювати наявні функції безпеки.
  • Детальні криміналістичні дослідження. Використання передових технологій дозволяює не тільки візуально вивчати документи та їх елементи захисту, а також додатково дослідити хімічну структуру та виявити інформацію про походження чи дізнатись елементний склад.
  • Системи відображення відбитків. Розширені технології освітлення дозволяють збільшити контрастність відбитків або пригнічувати зовнішній фон. Освітлення у заданому діапазоні може використовуватися для збудження флуоресценції в хімічно оброблених відбитках.

Аналіз відбитків

Новації | аналіз відбитків

Аналіз речових доказів

Новації | Аналіз речових доказів

Аналіз документів

Новації | Аналіз документів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: