Аналізатор розміру частинок та дзета-потенціалу Bettersize BeNano 90 Zeta

Аналізатор розміру частинок та дзета-потенціалу Bettersize BeNano 90 Zeta

BeNano 90 Zeta, розроблений Bettersize Instruments, є представником нового покоління аналізаторів дзета-потенціалу та розміру наночастинок. Для аналізу прилад може використовувати методи електрофоретичного розсіювання світла (ELS), статичного розсіювання світла (SLS) та динамічного розсіювання світла (DLS) для забезпечення точних вимірювань дзета-потенціалу, розміру частинок та молекулярної маси.

BeNano 90 Zeta має простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та коротку тривалість вимірювання, що робить його надзвичайно надійним аналізатором дзета-потенціалу та розміру наночастинок.

Прилад BeNano 90 Zeta широко використовується в академічних та виробничих процесах у різних галузях, таких як хімія, біологія, хімічна інженерія, фармацевтика, харчові продукти, матеріали тощо.

1) Оптична система BeNano 90 Zeta:

2) Динамічне розсіювання світла (DLS)

Динамічне розсіювання світла (DLS), також відоме як фотонна кореляційна спектроскопія (PCS) або квазіеластичне розсіювання світла (QELS), – це технологія, яка використовується для виявлення коливань інтенсивності розсіяного світла, спричинених броунівським рухом частинок.

У диспергаторі дрібні частинки рухаються швидше, тоді як більші частинки рухаються повільніше. Лавинний фотодіодний детектор (APD), вирівняний на 90 °, збирає інтенсивність розсіювання частинок і реєструє їх з плином часу. Залежні від часу коливання перетворюється у кореляційну функцію за допомогою корелятора. Застосовуючи математичний алгоритм, таким чином отримують коефіцієнт дифузії D. Гідродинамічний діаметр DН та його розподіл розраховуються за рівнянням Стокса-Ейнштейна:

3) Електрофоретичне розсіювання світла (ELS)

Частинки зазвичай несуть заряди на поверхні у водних системах, оточених протиіонами, які утворюють міцно зв’язаний з поверхнею внутрішній шар Штерна і зовнішній зсувний шар (Гуї-Чепмена). Дзета-потенціал – це електричний потенціал на межі зсувного шару. Суспензії з вищими дзета-потенціалами, як правило, є більш стабільними та менш схильними до утворення агрегатів.

Електрофоретичне розсіяння світла  – це технологія вимірювання електрофоретичної мобільності за допомогою доплерівських зсувів розсіяного світла. Коли падаюче світло освітлює дисперсні частинки, які піддаються дії електричного поля, частота розсіяного світла частинок буде відрізнятися від частоти падаючого світла через ефект Доплера. Зміщення частоти вимірюється та перетворюється для забезпечення електрофоретичної мобільності, а отже, і дзета-потенціалу зразка за рівнянням Генрі.

4) Статичне розсіювання світла (SLS)

Статичне розсіювання світла (SLS) – це технологія, яка вимірює інтенсивність розсіювання зразка, середньомассову молекулярну масу (Mw) та другий віріальний коефіцієнт A2 за допомогою рівняння Релея:

де C – концентрація зразка, θ – кут детектування, Rθ – коефіцієнт Релея, що використовується для характеристики співвідношення інтенсивності між розсіяним світлом та падаючим світлом під кутом θ, Mw – середня молекулярна маса зразка, A2 – другий віріальний коефіцієнт, а K – константа, що відноситься до (dn / dc) 2.
Під час вимірювань молекулярної маси виявляються інтенсивності розсіювання зразка при різних концентраціях. Використовуючи інтенсивність розсіювання та коефіцієнт Релея відомого стандарту (наприклад, толуолу), коефіцієнти Релея зразків при різних концентраціях обчислюють і наносять на графік Дебая. Потім молекулярну масу та другий віріальний коефіцієнт отримують шляхом перехоплення та нахилу від лінійної регресії графіку Дебая.

Використання методу ELS:

 • Дослідження стійкості та контроль суспензій та емульсій;
 • Електрофоретична мобільність, дзета-потенціал та їх розподіл у суспензійних системах, таких як макромолекули, колоїди, емульсії, антигени, білки, антитіла, суспензії вугілля-вода та неметалеві частинки;
 • Виробництво хімічних речовин, біологія, хімічна інженерія, виробництво харчових продуктів та напоїв, фармацевтика, охорона навколишнього середовища, виробництво абразивів та фарб, водопідготовка;
 • Дослідження модифікацій поверхні та електричних властивостей поверхні;
 • Регулювання та відстеження стабільності продукції

Використання методу DLS:

 • Дослідження механізмів реакції та процесу полімеризації;
 • Дослідження на термочутливих системах, наприклад, PNIPAm
 • Розмір і розподіл частинок,  біомакромолекул, полімерів, колоїдів, самозбірних систем, пептидів, антитіл, антигенів, білків, металевих та неметалевих наночастинок;
 • Дослідження з кінетики само-збірки (self-assembling) та інших процесів деполімеризації та полімеризації макромолекул;

Використання методу SLS:

 • Хімічна інженерія – характеризація полімерів, супермолекул та міцел;
 • Нафтотехніка – характеризація макромолекулярних добавок та ПАР;
 • Верифікація супермолекул та дослідження самозбірних агрегатів;
 • Наука про життя – характеризація білків, поліпептидів та полісахаридів;
 • Фармацевтика – агрегування ліків та дослідження стабільності
Параметр 
Вимірювання розміру частинок0.3 нм - 15 мкм
Мінімальний об'єм зразка3 мкл
Кут детектування90°С, 12°С
Алгоритм аналізуКумулятивний; Універсальний режим; CONTIN
Вимірювання дзета-потенціалу
Кут детектування12°С
Діапазон дзета-потенціалубез обмежень
Діапазон електрофоретичної мобільності> ±20 мкм.см/в.с
Діапазон електропровідності0-260 мСм/см
Мінімальний об'єм зразка0.75-1 мл
Вимірювання молекулярної маси
Діапазон молекулярної маси342 - 2 * 107а. о. м
Вимірювання в'язкості
Діапазон в'язкості0.01 сП - 100 сП
Параметр взаємодії (interaction parameter) k0без обмежень
Системні параметри
Діапазон температурного контролю-10°С - 110°С ± 0.1°С
Контроль конденсаціїСухе повітря або азот
Стандартне джерело лазерного випромінювання50 мВт твердотільний лазер, 671 нм
Коррелятордо 4000 каналів, динамічний лінійний діапазон - 1011
ДетекторAPD (лавинний фотодетектор)
Контроль інтенсивності0.0001% - 100%, ручний або автоматичний
Габарити62.5 х 40 х 24.5 см (22 кг)
Живлення220 В, 60 Вт
Додатково - Одноразова мікрокювета
- Скляна мікрокювета
- Скляна кювета з круглим отвором
- Занурювальна комірка Dip Cell

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: