Електрофоретичне розсіювання

Електрофоретичне світлорозсіяння

Електрофоретичне розсіювання світла це метод, який використовується для визначення електрофоретічекой рухливості частинок або молекул. Рухливість часто перетворюють в дзета-потенціал для порівняння матеріалів, находщіхся в різних експериментальних умовах.

Основний фізичний принцип – електрофорез. Зразок поміщають в кювету з двома електродами. Електричне поле прикладають до електродів, а молекули або частинки, які мають заряд, (точніше – ефективний дзета-потенціал) будуть рухатися у напрямку до протилежно зарядженого електроду, при цьому їх швидкість (рухливість) залежить від величини дзета-потенціалу.

Bettersizer пропонує сучасні прилади для вимірювання електрофоретичної рухливості. Bettersizer забезпечує простий, швидкий і точний спосіб вимірювання дзета-потенціалу, в приладі використовується унікальна одноразова капілярна кювету, що виключає перехресне забруднення між зразками. Bettersizer вимірює електростатичний потенціал окремих частинок для отримання зважених за кількістю, а не за інтенсивністю, даних, уникаючи будь-якого зсуву в бік більш великих часток.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: