Thermo Scientifiс представив новий цифровий інструмент для користувачів портативних раманівських спектрометрів TruScan™ RM для забезпечення можливості верифікації сировини без фізичного використання стандартного зразка при розробці і валідації методів аналізу.

Thermo Scientific™ розробив нову прикладну програму Virtual TruScan™ RM (VTR) для портативного раманівського спектрометра Thermo Scientific™ TruScan™ RM, котрою можна користовуватися як віртуальним помічником при валідації методик верифікації та перевірки достовірності матеріалів. Цей перший в своєму роді цифровий інструмент переносить алгоритм прийняття рішення аналізатора TruScan RM в хмару, що дозволяє дистанційно виконувати валідацію методу і повторну обробку спектра без необхідності використання фізичного референсного стандартного зразка для матеріалів, що підлягають тестуванню на ідентичність.

За допомогою програми Virtual TruScan™ RM час очікування і витрати, пов’язані з доставкою матеріалів або стандартних зразків, необхідних для створення і валідації методів аналізу, скорочуються, а сировина або готова продукція, поміщена в карантин через очікування надходження стандартних зразків, запускається у виробництво і в реалізацію без жодних затримок. Розробка, валідація та моніторинг методів верифікації матеріалів можуть контролюватися з центральної лабораторії розробки методів, що дозволяє іншим лабораторіям зосередитися на виконанні виробничих завдань і завдань з контролю якості.

Користувачі Virtual TruScan™ RM мають доступ до будь-якого методу або сигнатури (референсного спектра), завантаженої в їхній обліковий запис «Connect» в Thermo Fisher Cloud, а не тільки до тих, що зберігаються на їхньому власному аналізаторі TruScan™ RM, що розширює обсяг використання референсних матеріалів без будь-яких витрат часу.

Більш детально читайте за цим посиланням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: