Просвітлюючі електронні мікроскопи FEI

Просвітлюючі електронні мікроскопи FEI

Лінійка трансмісійних електронних мікроскопів (ТЕМ) від компанія Thermo Scientific(FEI) дозволяє отримувати пряме зображення об’єкта за допомогою просвітлюючого електронного пучка. Мікроскопи (ТЕМ) продукують пучок електронів, який фокусується системою електромагнітних лінз на досліджуваному об’єкті і проходить через ультратонкий зразок. Електронна гармата може бути як термоемісійного типу з вольфрамовою ниткою, так і автоемісійним джерелом (наприклад джерело польової емісії Шоттки). Після взаємодії електронів зі зразком, завдяки системі детектування, можливо отримати інформацію про внутрішню структуру об’єкта дослідження.

Для кращого розуміння складу матеріалів і розробки нових інноваційних компонентів, потрібно вміти співвідносити форму і функціональні особливості, стан в об’ємі на атомарному рівні, розподіл процесів в часі при високих швидкостях зйомки. Такі задачі можливо виконувати за допомогою надійних і точних приладів ТЕМ, які представлені в лінійці Thermo Scientific (FEI).

Ключові переваги

Повністю автоматизовані і здатні швидко отримувати зображення високої якості у всьому діапазоні напруг прискорення від 30 до 300 кВ з граничним розділенням до 0,7Å (ангстрем).

Захист електронної гармати підтримує високий вакуум навіть під час низьковакуумних експериментів.

Зручне керування вакуумною системою із швидким перемиканням між різними режимами вакуумування.

Завдяки інноваційним розробкам для підвищення продуктивності, точності і простоти експлуатації, ТEM мікроскопи від Thermo Scientific є необхідним обладнанням для поглибленої науково-дослідної роботи в лабораторіях і в сфері промислових досліджень.

Офіційний дистриб’ютор компанія Новації забезпечує продажу, навчання та гарантійну підтримку.

Просвітлюючі електронні мікроскопи Themis TEM

Новації | Електронна мікроскопія

Просвітлюючі електронні мікроскопи Talos TEM

Новації | Просвітлюючі електронні мікроскопи FEI

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: