Програмне забезпечення AMETEK

Програмне забезпечення AMETEK

Програмне забезпечення для керування та отримання надійних результатів детекторами EDS, WDS, EBSD від компанії EDAX AMETEK. Інтуїтивно зрозуміле та зручне у користуванні програмне забезпечення для збору та аналізу даних, забезпечує високу якість, точні результати та підвищення продуктивності.

Програмне забезпечення від EDAX AMETEK характеризується:

 • простим у користуванні інтерфейсом;
 • графічним відображенням в режимі реального часу та одночасним аналізом в режимі огляду;
 • швидкістю виконання задач, робить більше, робить розумніші, і все це в реальному часі;
 • гнучкістю проведення аналізу, проводить аналіз тим медом і в тому місці де вам зручно;
 • інтегрованістю з можливістю використання одного програмного забезпечення для аналізу з різними детекторами і для різних задач;
 • швидке та зручне фазове картографування;
 • динамічний режим звітності.

Програмне забезпечення APEX ™ для EDS

APEX ™ – це інтуїтивна та зручна у користуванні 64-розрядна програма для EDAX для збору та аналізу даних завдяки енергодисперсної спектроскопії (EDS). APEX ™ забезпечує високоякісні, точні результати та підвищену продуктивність завдяки:

 • Легкість використання інтерфейсу для зручності роботи на всіх рівнях;
 • Збір даних та звітність всього лише одним натиском «миші»;
 • Автоматизація рутинних завдань для швидкого та простого аналізу;
 • Одномісний вхід для зручності використання або повного контролю облікового запису;
 • Режим входу або адміністратора Windows.

Програмне забезпечення TEAM™ Analysis System

Система аналізу TEAM™ для роботи з детекторами EDS, EBSD та WDS поєднує їх в один інтерфейс і забезпечує максимальну швидкість та легкість огляду матеріалів. Простота використання програмної платформи TEAM ™ з аналітичною програмою OIM Analysis забезпечує найсучасніші характеристики кристалічної структури для всіх користувачів. Вдосконалення роздільної здатності та більша чутливість WDS визначає пікове перекриття та ефективно відкриває мікроелементи, надаючи користувачеві чітку картину складу зразків.

Високу якість роботи TEAM™ досягає завдяки:

 • Інтуїтивно зрозумілому і простому у використанні інтерфейсу;
 • Розумним функціям, які гарантують оптимізовану настройку отримання та якість даних;
 • Можливості проведення як якісного, так і кількісного аналізу;
 • Динамічному відображенню в реальному часі, що дозволяє проводити аналіз даних у режимі реального часу;

Програмне забезпечення OIM Analysis

OIM Analysis методика, заснована на автоматизованому збиранні та аналізі EBSD. Ці картографічні дані надають інформацію про орієнтацію, розподіл фаз, розмір та форму зерна, структуру меж зерна та локальну деформацію кристалографічних мікроструктур. Карти OIM надають кольорову та змістовну графіку, яка дає необхідну інформацію про мікроструктури. Діаграми OIM показують числові зображення представленої мікроструктури зі статистичною інформацією для легкого порівняння. Діаграми OIM пропонують візуалізацію вимірюваних розподілів орієнтації та дезорієнтації. Шаблони OIM пропонують простий у використанні інструмент для виконання повторних, налаштованих на аналіз даних OIM.

Програмне забезпечення PRIAS

Система аналізу складних зон інтересу (PRIAS ™) – нова синергетична техніка візуалізації мікроструктури, дозволяє користувачам швидко характеризувати матеріали. Завдяки використанню детектора Velocity™ EBSD, програмне забезпечення PRIAS надає до 25 позиціювань детектора, щоб забезпечити безпрецедентну гнучкість у отриманні та візуалізації зображень. PRIAS застосовується для аналізу: металу, кераміки, напівпровідників та корисних копалин, а також пластмаси та скла.

Програмне забезпечення NPAR

NPAR ™ це інноваційний підхід до вимірювання кристалографічної орієнтації за шаблонами електронної дифракції (EBSD). Ефективність діапазону виявлення залежить від співвідношення сигнал/шум (SNR). Шум і зменшений SNR дозволяє посилити сигнал і отримати збільшення частоти кадрів камери за той же інтервал часу, що дозволяє покращити отримання додаткової інформації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: