Система DCS 5 для відображення відбитків пальців

Система DCS 5 для відображення відбитків пальців

DCS5 це багатофункціональний пристрій для виявлення, запису та покращення практично будь-якого типу відбитків пальців на будь-якій поверхні або фоні, щоб забезпечити максимальну деталізацію.

Експертна система зображення DCS5, робить знімки за допомогою модифікованої 36,3 МП камери, обладнаної спеціальними макролінзами. Розширена цифрова обробка є простою в застосуванні і покращує деталі друку для підвищення якості отриманих доказів.

Новации | Анализ отпечатков

Флуоресцентні зображення

Використання в DCS5 багатохвилевого кільцевого освітлювача дозволяє обрати оптимальну довжину хвилі для створення максимальної інтенсивності флуоресценції при різних типах обробки зображень.

Інфрачервоне зображення

Непомітні при іншому освітлені зображення візуалізуються, якщо обробити їх деякими хімічними речовинами, які поглинають ІЧ випромінювання (наприклад Physical Developer і іншими порошками). Новий порошок від Foster+Freeman ‘fpNatural1’ яскраво світиться в інфрачервоному діапазоні при опроміненні ІЧ світлом.

Візуалізація відбитого дальнього УФ випромінювання

Багато поверхонь, таких як скло та пластмаси у відбитому УФ стають чорними, що покращує видимість як оброблених, так і необроблених прихованих відбитків. Зображення можуть бути значно підсилені за допомогою програмного забезпечення DCS5

Можливість вибору освітлення

Наявність галогенного або інтерференційного джерела світла високої інтенсивності, оснащеного рядом світловодів, забезпечує заднє, бічне та косе освітлення для дослідження відбитків пальців на складних поверхнях(наприклад вигнутих або запилених).

Модифікована цифрова камера SLR для досягнення відмінної якості зображення DCS5 збудована на базі цифрових дзеркальних фотоапаратів високої чіткості, вдосконалених Foster+Freeman для спостереження та фіксації зображень в УФ-Вид-ІЧ діапазонах.

Об’єктиви. Вибір спеціалізованого об’єктива забезпечує більший контроль над зображенням, зафіксованим камерою.

Багатохвильовий кільцевий дифузний освітлювач Crime-lite 8x4Mk2 створює потужне біле, УФ, фіолетове, синє, синьо-зелене, зелене, оранжеве та червоне вузькопроменеве освітлення для видимих і флюоресцентних досліджень зображень.

Комплект галогенних світлових джерел. Інтенсивне 150 Вт світлове джерело з 5 кольоровими фільтрами для загального контрастного зображення. Використовується з волоконно-оптичним світловодом для направленого освітлення на будь-якій поверхні.

Криміналістичне джерело світла (FLS). Неперервне джерело світла з λ 400-1000 нм, яке використовується разом з оптичними світловодами і забезпечує певну довжину світла для покращення контрастності зйомки та видалення перешкод.

Crime-lite 8x4Mk4 для ІЧ зображення. Спеціалізований світлодіодний кільцевий освітлювач, який створює інтенсивне синє і червоне світло для утворення ІЧ флуоресценції від спеціальних порошків, як fpNatural 1. Також включає в себе світло ближнього інфрачервоного діапазону для дослідження  порошку fpNatural 2 та відбитків пальців в крові або оброблених Physicaldeveloper чи Powders.

УФ джерело світла Crime-lite 82S обладнано 16 УФ світлодіодами. Забезпечує інтенсивне УФ випромінення при 365 нм для створення флуоресценції від оброблених відбитків пальців та відбитих ультрафіолетових зображень.

Волоконно-оптичні світловоди. Гнучкий направлений провід із середовищем, яке проводить світловий сигнал для освітлення будь-якого типу речових доказів.

Фіксація зображення:

  • Камера Nikon D5 з 20,8 мільйонів ефективних пікселів; 35,9 x 23,9 мм CMOS сенсор.
  • Комплект 105 мм макрооб’єктивів для видимого зображення.
  • Фільтри: циркулярний поляризаційний фільтр, фільтр видимого видимого діапазону, фільтри для кільцевого освітлення, та ІЧ фільтри :715 нм, 780 нм, 850 нм

Освітлення:

  • Криміналістичний світловий прилад (FLS): 100 Вт галогенна лампа
  • 400-1000 нм фільтр постійного зонального фокусування
  • Галогенний світловий прилад: 150 Вт галогенна лампа, регулятор затемнення
  • Волоконно-оптичні світловоди: 4 дюймовий круговий освітлювач
  • Комплект DCS затискачів для світловода.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: