Статичне світлорозсіяння

Статичне світлорозсіяння

Статичне світлорозсіяння (SLS) – це метод вимірювання абсолютної молекулярної маси з використанням залежності між інтенсивністю світла, що розсіюється молекулою, її молекулярної масою і розміром відповідно до теорії Релея. Якщо говорити простіше, то відповідно до теорії Релея молекули більшого розміру розсіюють більше світла від даного джерела, ніж молекули меншого розміру, а інтенсивність розсіюється світла пропорційна молекулярній масі молекули.

Існує два способи вимірювання абсолютної молекулярної маси методом статичного розсіювання:

  • Серія вимірів з використанням кювет
  • У поєднанні з хроматографом.

Серія вимірювань в кюветах на Bettersizer призів будуть сукупного результату за кількома вимірами. Отже, отриманим результатом є усереднена молекулярна маса всього виміряного зразка.

Однак більш поширеним способом вимірювання абсолютної молекулярної маси є додавання детектора SLS до хроматографічної системі з детектором малоуглового розсіювання світла (LALS), розсіювання світла під прямим кутом 90 ° (RALS) або багато кутові розсіювання світла (MALS). Об’єднавши SLS з технологією поділу, ви можете вирахувати абсолютну молекулярну масу в будь-якій точці хроматограми, а також визначити молекулярну масу будь-якої складової в багатокомпонентному в зразку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: