PAT та On-line

PAT та On-line

Основна проблема, з якою сьогодні стикається промисловість,- це забезпечення випуску продукції високої якості. Однією з сучасних концепцій в досягненні мети з реалізації постійної якості є РАТ (Process Analytical Technology) – технологія аналізу процесу.

Концепція РАТ сьогодні – це система для проєктування, аналізу та управління виробництвом шляхом вимірювання в режимі реального часу ключових показників якості і технічних характеристик, вхідних і проміжних матеріалів і самих технологічних операцій з метою забезпечення якості кінцевого продукту.

Процесні раманівські та БлІЧ-аналізатори, а також on-line лазерні аналізатори частинок стали зручними інструментами для реалізації РАТ на виробництві.

Наша компанія є офіційним представником в Україні світових виробників сучасних процесних аналізаторів для контролю і визначення кінцевих точок процесів сушки, однорідності змішування, грануляції, таблетування та ін в режимі реального часу.

Команда досвідчених фахівців нашої компанії допоможе Вам вибрати надійний аналізатор для онлайн моніторингу процесів на вашому виробництві.

Процесні раманівські аналізатори Kaiser

Новації | PAT та On-line

Процесні БлІЧ-спектрометри

Новації | PAT та On-line

On-line аналізатор розміру частинок BT-Online1

Системи онлайн-моніторингу чистих приміщень

Новації | PAT та On-line

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: