Послуги з калібрування лічильників аерозольних частинок

Послуги з калібрування лічильників аерозольних частинок

 

Сучасні тенденції в багатьох галузях промисловості приділяють все більше уваги питанням посилення вимог і забезпечення відповідності нормам ведення виробництва в умовах чистих середовищ. З огляду на це, використання і забезпечення правильної і точної роботи оптичних лічильників аерозольних частинок набуває все більш стратегічного значення для реалізації надійного моніторингу чистих приміщень.

Лічильники частинок використовуються для моніторингу механічних частинок розміром від 0,1 до 5 мкм, іноді – до 10 мкм, у повітрі чистих приміщень фармацевтичних і напівпровідникових виробництв, лабораторій, у ламінарних боксах, медичних закладах, для контролю ефективності роботи фільтрів, оцінки якості повітря в приміщеннях, при розробці інженерних засобів управління процесами. Для забезпечення точності і повторюваності даних та дотримання вимог сучасних стандартів важливу роль відіграє калібрування лічильників частинок.

З 2013 року ТОВ «Новації» має власну калібрувальну лабораторію і на сьогоднішній день є лідером у наданні послуг з технічного обслуговування і калібрування лічильників аерозольних частинок в Україні, а також надає такі послуги для замовників з Молдови, Казахстану та Узбекистану. Процедури та вимоги до калібрування, які застосовуються в нашій лабораторії, базуються на сучасних технологіях і практиках, затверджених міжнародними і галузевими стандартами, регламентами виробників обладнання: ISO 21501-4,  ISO 14644–1, ISO 17025, GMP. Докладніше про ці стандарти, їхній взаємний зв’язок та значення ви дізнаєтеся наприкінці цієї сторінки.

Калібрування, яке ми проводимо в нашій лабораторії, здійснюється за міжнародним методом ISO 21501-4, котрий поєднує в собі метод амплітудного аналізу для калібрування розмірів та метод порівняння з контрольним приладом для калібрування точності. Відповідно до вимог стандарту, для калібрування ми використовуємо сертифіковані стандартні сферичні частинки з полістирольного латексу (PSL) та калібрувальний стенд, який складається з генератора аерозолю, камери змішування аерозолю та дільника для одночасного подавання аерозолю до еталонного лічильника та до лічильника частинок, який тестується, еталонного оптичного лічильника частинок, витратоміра та вольтметра. Всі прилади мають встановлену невизначеність вимірювань і регулярно проходять калібрування.

Конструкція стенду враховує особливості і критичні фактори утворення, гомогенізації і відбирання проб у широкому діапазоні концентрацій і розмірів аерозольних частинок.  Вимірювання та статистична обробка даних, генерування сертифікату з калібрування і звіту виконується з використанням спеціалізованого програмного забезпечення.

Відповідно до вимог ISO 21501-4 крім внесення даних про калібрування фактичного розміру частинок у сертифікат з калібрування ми включаємо додаткові робочі характеристики лічильника частинок, такі як ефективність підрахунку (counting efficiency), роздільну здатність за розміром (size resolution), хибний підрахунок (false count rate) та швидкості потоку (flow rate).

У нас ви можете замовити калібрування для наступних лічильників частинок:

виробництва Particle Measuring Systems:

– RNet 510
– AitNet II 510, AitNet II 510s, AitNet II 510XR
– HandiLaz Mini
– IsoAir 310P
– Lasair III 110, Lasair III 310B, Lasair III 310C, Lasair III 350L, Lasair III 5100

виробництва Lighthouse Worldwide Solutions:

– Remote 5104, Remote 5104P
– Solair 5100, Solair 3100

виробництва Niotronic Monitoring Solutions Ltd:

– Aeromon remote (OPC4050RE)
– Aeromon mobile (OPC4050T-A-NG)

Крім переліченого, ми надаємо послуги з верифікації робочих характеристик лічильників частинок будь-яких інших виробників.

Замовивши калібрування у нашій лабораторії ви отримуєте наступні переваги:

  • Процедури калібрування розроблені відповідно до ключових міжнародних стандартів у галузі використання і калібрування лічильників аерозольних частинок ISO 21501-4, ASTM F 649-1;
  • Відтворюваність наших вимірювань досягається за рахунок належного технічного обслуговування лічильників частинок, верифікованих процедур з калібрування та використання контрольного лічильника частинок, який кожні 6 місяців калібрується у референсній лабораторії виробника;
  • Ми використовуємо NIST простежувані стандартні зразки розміру частинок, які мають сертифіковане значення невизначеності розмірів не вище 1.2% для діапазону розмірів від 0.1 мкм до 10 мм, що відповідає вимогам стандарту ISO 21501-4;
  • Ми надаємо сертифікат з калібрування, виданий ДП «Укрметртестстандарт», що підтверджує відповідність вимогам ДСТУ ISO / IEC 17025.

Головним пріоритетом нашої компанії є задоволення потреб клієнта, тому ми підтримуємо зв’язок на кожному етапі у процесі ремонту лічильників частинок, профілактичного технічного обслуговування та калібрування, відслідковуємо графік калібрувань і завчасно попереджаємо про необхідність проведення планових процедур. Ми завжди готові надавати вам кваліфіковані консультації з роботи і обслуговування лічильників частинок та систем моніторингу чистих приміщень, допомогти у розробці і валідації методик виконання вимірювань, забезпечити професійну технічну підтримку.

Нормативні вимоги щодо калібрування лічильників частинок. Читати далі…

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: