Thales Group – інформаційні системи для авіакосмічного, військового і морського застосування.

Thales Group – міжнародна промислова група, що випускає інформаційні системи для авіакосмічного, військового і морського застосування.

Компанія Thales займає третє місце в світі з виробництва бортових РЛС і систем радіоелектронної боротьби (СРБ). Вона виробляє значну частину компонентів для військової авіації. Через фірму Elettronica (в якій Thales має 33% акцій) поставляється електроніка для винищувача Eurofighter і вертольота NH90. Системи СРБ, вироблені компанією Thales, включають постановники перешкод і обладнання радіотехнічної розвідки (РТР), а також інтегровані комплекси самозахисту для літаків і вертольотів.

Компанія виробляє контейнери з апаратурою лазерного підсвічування цілей (друге місце за обсягами продажів після Lockheed Martin), оглядово-прицільні системи для літаків, кораблів і танків, розвідувальні денні та нічні ТВ-камери (в тому числі в контейнерних варіантах), комплекси оптико-електронного протидії. 100% цієї продукції виробляється Pilkington Optronics, що входить до складу Thales.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: