Раманівська спектроскопія

Раманівська спектроскопія

Раман-спектроскопія для вивчення морфологічних властивостей, або MDRS®, об’єднує технологію автоматизованої візуалізації частинок і раманівське мікроспектроскопію в одній інтегрованої платформі. Це забезпечує швидку автоматизовану хімічну і морфологічну характеризацію окремих компонентів багатокомпонентних зразків.

Стандартні застосування MDRS®

  • Підтвердження розміру часток активного інгредієнта (API) в області розробки фармацевтичних препаратів
  • Порівняння розмірів та форми частинок API в референтному препараті (RLD) або генеричному (тестовому) складі – може бути застосовано під час визначення окремих компонентів і при дослідженні штучної біоеквівалентності
  • Розуміння впливу стадій процесу або змін на API або допоміжна речовина
  • Ідентифікація хімічного складу і джерела мінеральних компонентів в геологічному зразку
  • Визначення джерела підроблених лікарських препаратів за допомогою аналізу хімічного складу, пропорцій і морфології окремих хімічних компонентів

Принцип дії MDRS®

Першим етапом вимірювання MDRS® є автоматизований аналіз зображень диспергированного зразка. Аналіз дозволяє визначити розмір і ряд параметрів форми для кожної окремої частки разом з її точним становищем на предметному склі. Потім ця інформація використовується для управління аналізом рамановской спектроскопії, другим етапом технології.

Іншими словами, раманівське аналіз проводиться на довільно обраному наборі частинок, що дозволяє користувачеві виконувати ідентифікацію хімічного складу декількох компонентів зразка, створювати класи частинок на основі цих призначень і визначати відносні пропорції кожного компонента. Морфологічний опис кожного компонента з ідентифікованим хімічним складом може бути створене у вигляді розподілів розміру і форми з використанням даних автоматизованого аналізу зображень.

Якщо необхідно досліджувати певні компоненти суміші, вимір може бути налаштоване шляхом вибору цих частинок з певною морфологією для хімічного аналізу; наприклад, частинок в певному діапазоні розмірів або з параметрами форми вище певного значення. Завдяки використанню раманівського вимірювання тільки на компонентах, які представляють інтерес, можна виконати характеризацію більшої кількості частинок за певний часовий інтервал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: