Ультрапортативний БлІЧ-спектрометр MicroNIR OnSite-W (Зобр. 1) вже давно зарекомендував себе як потужний інструмент для різноманітних застосувань у сфері аналізу матеріалів у таких галузях як харчова промисловість, сільське господарство, фармацевтична промисловість, криміналістика та інші.

БлІЧ-спектрометр MicroNIR OnSite-W

На ряду з можливістю використання локального підключення та зберігання даних із комплектними застосунками Viavi MicroNIR Pro та OnSite, впровадження технології хмарних сховищ за допомогою партнерських застосунків покликане ще більше посилити портативність, легкість використання та збільшити можливості маніпуляції з отриманими даними.

Компанії, що пропонують свої послуги з хмарного зберігання та обробки даних для спектрометра MicroNIR OnSite-W

Використовуючи мобільні додатки NIRLab, Qualitade, Xpectrum та ін. (Зобр. 2) ви здатні в рази збільшити гнучкість використання вашого OnSite-W за рахунок того, що тепер ви не прив’язані до якогось конкретного комп’ютера, а можете отримати доступ до робочого середовища будь-де на будь-якому пристрої, зайшовши у свій обліковий запис у застосунку (Windows, Android, iOS) та негайно почати роботу. Усі отримані спектри разом із інформацією щодо кількісного або якісного аналізу по наявним спектральним базам та калібровкам також зберігається у хмарному сховищі, та можуть бути проглянуті або використані на будь-якому пристрої, де є встановлений додаток та наявний доступ до мережі Інтернет.

Кожен сервіс зі згаданих вище має певний набір спектральних баз та калібрувань, а деякі навіть дозволяють створення власних. Наприклад, використовуючи спектрометр MicroNIR OnSite-W у комбінації із додатком NIRLab, можна ідентифікувати та кількісно характеризувати такі наркотичні речовини як марихуана, кокаїн, героїн, амфетамін та інші, у цілому ряді розбавляючих агентів. У свою чергу, хмарний сервіс Qualitade дозволяє аналізувати різноманітні зразки у харчовій та сільськогосподарській промисловості, такі як вологість, вміст клейковини, протеїну, клітковини та олійності у багатьох зернових культурах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: