Біометрична система розпізнавання облич – Thales Group LFIS Gemalto (Live Face Identification System)

Система ідентифікації осіб LFIS Gemalto (Live Face Identification System, біометрична система розпізнавання облич) – Thales Group

Gemalto LFIS (Live Face Identification System, система розпізнавання облич) – це сучасне рішення для розпізнавання облич промислової групи Thales Group.

Система розпізнавання облич LFIS (Live Face Identification System, біометрична система розпізнавання облич) допомагає підвищити рівень безпеки в масштабах міста і держави. Для розгортання можуть бути задіяні тисячі камер, які вже використовуються в міській інфраструктурі.

Також рішення LFIS (Live Face Identification System, біометрична система розпізнавання облич) застосовується для пошуку зниклих без вести людей, а також для розшуку злочинців і членів терористичних угруповань. Точна інформація про потоки людей, що пересуваються по місту, допомагає оптимізувати транспортну логістику.

LFIS (Live Face Identification System, біометрична система розпізнавання облич) це рішення промислового масштабу, яке може впроваджуватися для широкого спектра варіантів використання, які включають поліпшення обслуговування клієнтів / пасажирів, підвищення ефективності роботи або в системи безпеки.

Рішення для державної безпеки LFIS (Live Face Identification System)

Створення комфортного та безпечного міста – одна з першочергових задач держави. Технології біометрії Gemalto LFIS (Live Face Identification System, біометрична система розпізнавання осіб) відіграють ключову роль в її вирішенні, дозволяючи миттєво ідентифікувати правопорушників, встановлювати місцезнаходження розшукуваних осіб і накопичувати масиви «великих даних», необхідних для планування роботи громадського транспорту та комунальних служб. Система розпізнавання облич у навчальних закладах допоможе підвищити безпеку і контроль учнів.

Рішення для транспортної інфраструктури LFIS (Live Face Identification System)

Залізниці, аеропорти, морські та річкові порти, станції та рухомий склад міського швидкісного і наземного громадського транспорту – є не тільки засобом пересування зловмисників і злочинців, а й імовірним об’єктом їх атак.

У зв’язку з цим особливої важливості набуває завдання забезпечення безпеки об’єктів транспортної інфраструктури. Точність і швидкість роботи LFIS (Live Face Identification System, біометрична система розпізнавання облич) дозволяє зробити ідеальний інструмент забезпечення транспортної безпеки.

Концепція «розумних міст», важливою частиною якої виступає інтелектуальна відеоаналітіка, заснована на розпізнаванні облич, стала основою міської безпеки в усьому світі, яка може бути реалізована з використанням системи Gemalto LFIS (Live Face Identification System, біометрична система розпізнавання облич).

Рішення для корпоративної безпеки LFIS (Live Face Identification System),

Розпізнавання облич для бізнесу дозволяє підвищити рівень безпеки на підприємстві або в офісі, ефективно і з комфортом для співробітників забезпечити доступ до робочих місць, організувати контроль присутності на робочому місці і облік робочого часу.

Система контролю доступу з біометрією разпызнавання облич на великому підприємстві успішно вирішує проблему контролю доступу в умовах масового натовпу людей на початку і кінці зміни, економить час і нерви як співробітникам, так і представникам служби охорони.

Рішення для форс мажорних ситуацій, наприклад COVID-19

Алгоритм, що лежить в основі рішень LFIS (Live Face Identification System, біометрична система розпізнавання облич), може ефективно використовуватися для виявлення тих, хто порушує карантин, відстежуючи соціальні взаємодії між потенційно заразними людьми і оперативно повідомляючи відповідні наглядові служби.

Алгоритм, побудований на нейронних мережах, забезпечує ефективність і точність виявлення, відстеження і розпізнавання облич.

Нейронна мережа навчена визначати унікальні характеристики обличчя, щоб потім знаходити схожі обличча в базі. Алгоритми закладені в LFIS (Live Face Identification System, біометрична система розпізнавання облич) працюють з базами глобального масштабу, виконуючи пошук за долі секунд. Нейронна мережа системи знаходить і привласнює кожній особі вектор ознак або, по-іншому, біометричний шаблон обличчя.

LFIS (Live Face Identification System) може обробляти відео як в режимі реального часу, отримуючи його з камер відеоспостереження, так і в режимі подальшої обробки, для ідентифікації осіб по базі вже накопиченого матеріалу.

LFIS (Live Face Identification System) може бути легко інтегрована в сторонні рішення, такі як системи контролю державних кордонів і логістики, контроль доступу, перевірка документів, безпека / відеоспостереження і т. п.

Клієнти і партнери також можуть легко створювати додатки поверх LFIS, завдяки API, а також SDK для розробки автономних додатків.

Програмне забезпечення LFIS (Live Face Identification System) може працювати на декількох платформах (локально, на ПК, в хмарі, на мобільному телефоні або планшеті, а також на різних операційних системах.

Підсистеми-модулі LFIS (Live Face Identification System)

Підсистема LFIS Watch

Підсистема призначена для забезпечення безпеки шляхом виявлення «облич» згідно попередньо завантаженому списку, в відеопотоках в реальному часі, що надходять з системи управління відеокамерами.

Підсистема LFIS Verify

Ця підсистема забезпечує швидкий і безпечний контроль доступу шляхом ідентифікації людей і надання їм доступу до будівлі, місця або іншого обмеженого місця.

Підсистема LFIS Search Expert

Ця підсистема призначена для співробітників судово криміналістичних лабораторій.

Дозволяє проводити пошук людини по базі даних фотографій або колекції відеороликів, включаючи розширені функції редагування фотографії для поліпшення якості зображення для досягнення кращих результатів.

Ця підсистема є необхідним інструментів судово-криміналістичних лабораторій.

Підсистема LFIS Mobile

Підсистема призначення для забезпечення можливості розпізнавання осіб на мобільному пристрої – для ідентифікації осіб.

Підсистема може працювати локально на телефоні, при цьому підключення до інтернет не потрібно.

Підсистема LFIS SDK

Підсистема LFIS SDK призначена для створення автономного додатку, який використовує систему розпізнавання осіб по фотографіям або відео, включаючи функцію визначення віку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: