Blog Grid View

Запрошуємо всіх прийняти участь у циклі вебінарів від VIAVI, присвяченому презентації партнерів компанії, що впроваджують хмарні технології.
алюмінієвий сплав з домішками
Сьогодні звичне представлення про світ дуже швидко змінюється завдяки розвитку нанотехнологій. Для цієї науки маніпулювання об’єктами та їх структурами у масштабі від 1 до 100 нанометрів вже стало реальністю.
В Україні площа сильно- та середньокислих ґрунтів становить близько 10 млн гектарів, які задля підвищення продуктивності потребують послідовного і регулярного розкислення шляхом внесення до 5 т/га вапнякових матеріалів.
Компанія ТОВ «Новації» розпочала співпрацю з міжнародною промисловою групою Thales Group в рамках розвитку проекту LFIS (Live Face Identification System) - Біометрична Система Розпізнавання Облич на ринку України.
У слушний час запрошуємо вас приєднатися до дистанційного навчання та невпинно підвищувати свій професійний рівень. Реєструйтеся зараз https://lnkd.in/gKsDFxi і долучайтеся до наступного навчального вебінару про застосування БліЧ-спектроскопії із циклу VIAVI MicroNIR. У цій серії буде обговорювати моніторинг процесів змішування у барабанних блендерах з використанням процесного БліЧ-аналізатора MicroNIR PAT-W.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: