Реологічні характеристики

Реологічні характеристики

Реологія – це дисципліна, що вивчає плинність і деформацію матеріалів під впливом прикладених сил. Вимірювання реологічних властивостей можливо у всіх матеріалів: рідин, таких як розбавлені розчини полімерів і ПАР, висококонцентрованих зразків білків / полісахарідових напівтвердих речовинах, таких як пасти і креми, і до розплавлених або твердих полімерів. Реологічні властивості, такі як в’язкість і в’язкопружність, досліджують за допомогою ротаційних або капілярних Реометрів, за допомогою аналізу деформації / перетікання зразка і на рівні мікроструктури за допомогою оптичних технологій, таких як мікрореологія.

Багато речовин мають складні реологічнівластивості; їх в’язкість і в’язкопружність можуть варіюватися в залежності від умов, що впливають ззовні, таких як напруга, деформація, часовий чинник і температура. Концентрація, стабільність і склад так само суттєво впливають на реологічні властивості біофармацевтичних препаратів. Реологічні властивості впливають на всі етапи використання матеріалів в безлічі галузей промисловості – від розробки і стабільності до переробки і характеристик кінцевих продуктів.

Новини

В Україні площа сильно- та середньокислих ґрунтів становить близько 10 млн гектарів, які задля підвищення продуктивності потребують послідовного і регулярного розкислення шляхом внесення до 5 т/га вапнякових матеріалів.
Компанія ТОВ «Новації» розпочала співпрацю з міжнародною промисловою групою Thales Group в рамках розвитку проекту LFIS (Live Face Identification System) - Біометрична Система Розпізнавання Облич на ринку України.
У слушний час запрошуємо вас приєднатися до дистанційного навчання та невпинно підвищувати свій професійний рівень. Реєструйтеся зараз https://lnkd.in/gKsDFxi і долучайтеся до наступного навчального вебінару про застосування БліЧ-спектроскопії із циклу VIAVI MicroNIR. У цій серії буде обговорювати моніторинг процесів змішування у барабанних блендерах з використанням процесного БліЧ-аналізатора MicroNIR PAT-W.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: