Гель-проникаюча/ексклюзійна хроматографія

Гель-проникаюча/ексклюзійна хроматографія

Системи гель-проникаючої / ексклюзійної хроматографії (GPC/SEC) Методи гель-проникаючої та ексклюзійної хроматографії (GPC / SEC) дозволяють здійснювати характеризацію високомолекулярних матеріалів шляхом поділу молекул речовини за розміром за рахунок їх різної здатності проникнення в пори гелеподібного або пористого матеріалу, поміщеного у хроматографічні колонки. У класичному методі колонки калібрують з метою отримання залежності між молекулярною масою та об’ємом елюювання. Проте, механізм взаємодії зразка і колонки залежить від не тільки розміру (молекулярної маси), але і хімічного складу зразка. Таким чином, точне калібрування колонки вимагає наявності стандартних зразків у всьому діапазоні молекулярних мас та з точно такою ж хімічною природою і структурою (наприклад, розгалуження) як і досліджуваний зразок. За окремими винятками, такі стандартні зразки важко або взагалі неможливо отримати, особливо для нових або унікальних матеріалів.

Використання детекторів статичного світлорозсіювання (SLS) у складі систем GPC / SEC забезпечує можливість визначення абсолютних молекулярних мас, не вдаючись до будь-яких припущень щодо зразка або калібрування розділювальної колонки. При такому поєднанні технологій GPC/ SEC та SLS колонка використовується для поділу молекул досліджуваного зразка, а детектор світлорозсіювання відтворює повну інформацію про молекулярну масу кожної фракції.

Включення до у складу системи додаткових віскозиметричного та концентраційних (RI, UV, DAD) детекторів дозволяє отримати більш глибоку інформацію про стан зразка – виміряти абсолютну молекулярну масу, розмір молекул, характеристичну в’язкість, а також визначити структуру і розгалуженість молекули, наявність агрегатів і олігомерів. Використанням технології GPC / SEC дає багато можливостей для вивчення білків, синтетичних і природні полімери, наприклад, полісахаридів. Для всіх цих речовин вимірювані параметри настільки тісно взаємопов’язані, що вимагають, як правило, проведення одночасного вимірювання для виробничих і наукових цілей.

Моноблочні і модульні системи гель-проникаючої (ексклюзійної) хроматографії компанії Bettersizer серії Bettersizer – це спеціалізовані системи, розроблені для аналізу білків, синтетичних і природних полімерів. Системи можуть поставлятися як у комплектаціях, що включають базовий набір модулів для аналізу макромолекулярних характеристик, так і в модернізованих варіантах, з включенням до складу систем додаткових модульних детекторів.

Система Bettersizer – це нова, найбільш чутлива і точна на сьогоднішній день мультидетекторна платформа для характеризації природних, синтетичних полімерів і білків методом гель-хроматографії, яка складається з єдиного модуля Bettersizer для контролю процесу розділення з дегазатором, автосамплером, інтегрованими насосом і термостатом колонок, та модуля Bettersizer – одного з найбільш технологічних детекторних модулів для гель-хроматографії, що складається з рефрактометра, детектора поглинання (UV / Vis), детектора світлорозсіювання і віскозиметричного детектора.

Ексклюзійна хроматографія – це аналітичний метод, Який відділяє розчинені макромолекули за розміром на основі їх елюювання з колонок, заповнених пористим гелем.

Коли SEC застосовується в поєднанні з розсіювання світла, вискозиметр і концентраційним детекторами (трипараметричної детектування), вона виконує вимір абсолютної молекулярної маси, розміру молекул і в’язкості, а також надає інформацію про макромолекулярной структурі, конформації, агрегації і розгалужена.
При використанні SEC для вимірювання молекулярної маси і інших властивостей вчені можуть визначати характеристики таких молекул, як білки, синтетичні полімери та природні полімери, наприклад полісахариди. Для всіх зазначених молекул ці параметри дуже тісно пов’язані з їх робочими характеристиками в самих різних областях застосування. За допомогою даної методики:

  • Біохімік можуть краще розуміти процеси олігомеризації, агрегації, кон’югація і конформації білків.
  • Фахівці в галузі хімії полімерів можуть управляти міцністю, твердістю і характеристиками полімерів.
  • Виробники фармацевтичної продукції можуть адаптувати характеристики таких засобів, як очні краплі.
  • Виробники харчових продуктів можуть краще визначати характеристики і якість продукції.

Для характеризації полімерів і білка в полімерних, харчових, фармацевтичних і біотехнологічних дослідженнях компанія Bettersizer пропонує лінійку систем SEC або детекторів SEC, включаючи SEC-MALS, відповідно до ваших вимог.

Новини

Фахівці компанії Foster&Freeman представляють нове дослідження, в якому було проведено оцінку методів фотометри...

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: