Новації | аналізатор

Шановні колеги, партнери! Поспішаємо повідомити, що ТОВ Новації підписала договір про співпрацю та стала ексклюзивним дистриб’ютором компанії Bettersize Instruments Ltd на території України.

Bettersize Instruments є високотехнологічним підприємством, що спеціалізується на дослідженнях, розробці, та виробництві аналізаторів форми і розмірів нано і мікрочастинок. Лінійка вимірювальних приладів Bettersize включає як стандартні, так і удосконалені моделі дослідницького касу з унікальними технічними рішеннями. Користувачами обладнання Bettersize всьому світі є понад 10000 компаній у найрізноманітніших галузях промисловості, серед яких хімічна, фармацевтична, енергетична, гірничодобувна та переробна, металургійна, авіаційна, лакофарбова та інші. Втілюючи інновації у виробництві обладнання і надаючи методичну підтримку, Bettersize гарантує клієнтам найвищу надійність своїх рішень. Компанія пропонує технологію аналізу частинок більш високого рівня, ніж більшість європейських і американських виробників.

Технологічність, найвища якість приладів Bettersize та 13 річний досвід роботи команди фахівців ТОВ Новації у сфері дослідження і аналізу дисперсних систем дає нам сьогодні можливість впевнено запропонувати найбільш вигідні, технічно-обґрунтовані і оптимальні рішення для вашої лабораторії чи он-лайн контролю на виробництві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: