Набори реагентів

Набори реагентів

ТОВ «Новації» пропонує реагенти та витратні матеріали від AB SCIEX спеціально розроблені для підвищення продуктивності Вашого мас-спектрометра та перевірки його чутливості, точності та продуктивності.

Набори стандартих зразківдля калібрування, налаштування, IQ/OQ/PQ – кваліфікації та оптимізації роботи рідинних хроматографів с мас-спектрометричним детектором та QTRAP, Triple Quad, TripleTOF, TOF/TOF та QTOF систем. Використовуючи стандартні зразки від SCIEX Ви будуте впевнені, що Ваше обладнання налаштоване на оптимальну продуктивність та забезпечує надійні та відтворювані результати.

НабориaTRAQдля аналізу амінокислот та фізіологічних рідин – дозволяють кількісно визначити до 45 амінокислот у фізіологічних зразках за одне вимірювання. Час аналізу – 18 хвилин на зразок. Набори призначені для використання з системами РХ/МС/МС

Набір стандартних зразківiDQuantдля аналізу пестицидівмістить 206 стандартів пестицидів та може використовуватися для кількісного визначення та ідентифікації пестицидів у різних матрицях. Даний набір призначений для скринінгу пестицидів на рідинних хроматографах с мас-спектрометричним детектором.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: