Серія HLD гелієвих течешукачів Agilent Technologies

Серія HLD гелієвих течешукачів Agilent Technologies

Лінійка гелієвих течешукачі HLD від виробника вакуумного обладнання Agilent Vacuum Technologies дозволяє виявляючи, локалізувати і визначати величину натікання різних герметичних системах в тому числі вакуумних. У даній серії течешукачів, для детектування, застосовується газоаналітичний метод на базі мас-спектрометра, який дозволяє виявити в системі витік пробного газу – гелію.

Серія HLD забезпечує надійну і стабільну роботу дослідних, вакуумних і промислових технологічних систем. У конфігурації HLD передбачено можливість використовувати сухі спіральні вакуумні насоси, що дозволяє виконувати дослідницькі завдання, які вимагають наявних чистих безмасляних просторів.

Новації | течешукач | вакуумне обладнання
  • Портативні (моделі PR02 / PD03). Можливість використання на столі або на візку, мають вбудований форвакуумних насос.
  • Мобільний (моделі MR15/30 і MD15/30). Повністю з усім комплектуючим розміщений на візку.
  • Настільний (моделі BR15/30 і BD15/30). Робоча камера розміщується на столі.

Серія течешукачів HLD має шість різних методик для налаштування додатків, які дозволяють організувати коректну роботу приладу. Також наявний оновлений інтерфейс і сенсорний екран, з можливістю обертання на 180° для зручного перегляду результатів детектування, і розширений додаток при побудові графіків: масштабування для ретельнішого вивчення даних, колірні вставки, тощо. Наявна можливість вибору форвакуумного насосу: для портативних між сухим спіральним (IDP-3, з продуктивністю 3м3/год) та пластинчато-роторним (DS-40М, з продуктивністю 2м3/год); для мобільних і настільних вибір між сухими спіральними (IDP-15 / TS-620, з продуктивністю 15м3/год і 30м3/год) або пластинчато-роторними (DS302 / DS602, з продуктивністю 15м3/год і 30м3/год). Покращений процес відключення живлення дозволяє підтримувати робочу камеру мас-спектрометра під вакуумом забезпечуючи надійну роботу турбомолекулярного насоса. Течешукачі серії HLD оснащені автоматичним запуском і калібруванням для максимальної продуктивності і набором аксесуарів: бездротовим пультом дистанційного керування; щупом Power Probe на 3м, 7,5м 15м і 18м; універсальною випробувальною арматурою (фланцева коробка); комплектом для методу обдування.

  • Великі вакуумні системи (вакуумні печі, системи нанесення покриттів). Рекомендовані моделі: MR15 або MR30. Методика детектування: обдув з бездротовим дистанційним керуванням.
  • Електростанції (електростанції всіх типів, великі теплообмінники) Рекомендована модель: MR15. Методика детектування: обдув з бездротовим дистанційним управління.
  • Наукові дослідження (розробка нової продукції, заводські лабораторії). Пропоновані моделі: PD03 або MD15 / 30. Методика детектування: методом щупа або методом обдування.
  • Випробування на герметичність (автомобільні деталі, медичне обладнання). Пропоновані моделі: BR15 / 30 або BD15 / 30. Методика детектування: автоматизовані цикли випробувань і/або висока чутливість.
  • Аналіз концентрації гелію (випробування клапанів (ISO 15848), випробування нафто- і газопроводів або будь-яких інших систем під тиском). Пропонована модель: MR15. Методика детектування: методом щупа або метод визначення концентрації.
 Технічна специфікація течошукачів для лінійки HLD
Мінімальний поріг детектованого натікання при кількості гелію (1000ppm)5×10-12 мбар*л/с
Максимальний тиск на вимірювальному вході13 мбар
Швидкість відкачки гелію на вимірювальному вході (точний тест)1,8 л/с
Процедура калібруванняавтоматизована або ручна (зовнішня чи внутрішня)
Приглушення фонового сигналуавтоматичне обнулення після натиснення кнопки і автоматична функція zero
Інтерфейскольоровий контрастний сенсорний РК дисплей з діагоналлю 8,4 дюйма
Доступні мовианглійська, німецька, російська, французька, японська
Час реакції<0,5с
ІнтерфейсRS232 або аналоговий (стандартна конфігурація), дискретний інтерфейс вводу / виводу (під замовлення)
Відповідність стандартамUL / CSA, CE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: