Портативний течешукач PHD-4 Agilent Technologies

Портативний течешукач PHD-4 Agilent Technologies

Автономний гелієвий течешукач PHD-4 виробництва компанії Agilent Vacuum Technologies. дозволяє проводити пошук течі в різних герметичних об’ємах (резервуарах, трубопроводах, вакуумних камерах і т.п.). Детектування здійснюється за допомогою газоаналітичного методу селективної відкачки і дозволяє визначати наявність в повітрі пробного газу з чутливістю до 2ppm, що відповідає рівню течі 5х10-6 мбар*літ/сек. PHD-4 має запатентовану методику SIPD Agilent (детектор селективної іонної відкачки). Конструкційні особливості даної технології – це стінки камери аналізатора вироблені у вигляді керамічної мембрани, яка при певній температурі дозволяє проникати всередину камери тільки атомам гелію.

Новації | течешукач | вакуумне обладнання

Переваги використання гелію як пробного газу, актуальні для автономного течешукача: не токсичний, не горючий, недорогий і швидко проникає через невеликі витоку. Також гелій не реагує з іншими хімічними речовинами, легко проникає в землю і асфальт, а оскільки концентрація гелію в атмосфері (всього 5,2ppm) дозволяє виявити дуже маленькі витоки в герметичних системах.

Течешукач PHD-4 важить всього 2,6 кг з акумулятором, що дозволяє легко переносити його куди завгодно, а ергономічний дизайн забезпечує комфортне використання протягом тривалого періоду. Може працювати як від батареї так і від мережі.

  • Великі контейнери і біореактори (ферментери, стерилізатори, сублімаційні сушки). У біотехнологічної і фармацевтичної промисловості для визначення витоків у великих біореакторах в попередні роки використовувалися тест падіння тиску і бульбашковий. PHD-4 встановив новий стандарт якості контролю витоків, що значно збільшуючи продуктивність роботи.
  • Підземні труби і резервуари (газорозподільні лінії, підземні та надземні контейнери і резервуари, телекомунікаційні та високовольтні підземні кабелі). Підземні труби і резервуари (UST) нагнітаються гелієм, який, через його високу рухливость, може виходити через невеликі витоку і мігрувати на поверхню, де його легко ідентифікувати завдяки PHD-4.
  • Трубопроводи для гарячої і холодної води (теплообмінники та лінії конденсації пари, водопровідні труби, траси системи опалення). PHD-4 дозволяє локалізувати виток без переривання нормальної роботи, шляхом змішування гелій з водою в контурі.
  • Паливні баки і лінії розподілу кисню для літаків і космічних апаратів. Технологія PHD-4 схвалена в усьому світі виробниками літаків і використовується як стандарт контролю локалізації витоків в паливних баках літаків і в лініях розподілу кисню. Agilent пропонує ексклюзивні додатки для авіаційних виробництв.
  • Інші програми (компоненти і системи для хімічної і нафтохімічної промисловості, компоненти стисненого повітря і системи транспортування, лінії подачі технологічного газу на виробництві напівпровідників). PHD-4 щодня використовується в різних додатках. Його портативність робить даний течешукач ідеальним як для заводських так і для польових задач.
 Технічна специфікація течешукач PHD-4
Мінімальний рівень детектування витоку5 × 10-6 мбар*л/с
Чутливістю по геліюдо 2ppm
Час реакції<2 секунд
Час запуску, включаючи самоперевіркублизько 3 хвилин
Джерело живлення12В постійного струму, 1,2А акумуляторна батарея в комплекті 110-240В, 50-60 Гц
Час роботи від батареї4 години
Умови експлуатаціїтемпература: від + 50C до + 350C;
вологість: 90% максимальна відносна вологість
Вага2,6 кілограм
ІнтерфейсRS232 або аналоговий (стандартна конфігурація), дискретний інтерфейс вводу / виводу
Відповідність стандартамUL / CSA, CE

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: