e-mail: kontakt@novations.ua
телефон: 044 223 93 00   

Використання портативного спектрометра TruNarc для швидкої ідентифікації наркотиків: відгуки.

Поліцейське відділення округу Чарльз нещодавно придбало портативний пристрій, який сканує і ідентифікує наркотики прямо на місці злочину.
Минулого місяця відділення отримало грант на аналізатор наркотичних засобів TruNarc, який точно і швидко ідентифікує наркотики.
Шериф Колдуелл під час демонстрації показав, як працює TruNarc. Аналіз відбувався швидко через поліетиленову упаковку контейнера, в якому знаходилася речовина. Позитивний результат для кокаїну з'явився на екрані за лічені хвилини.
Шериф відмітив, що в одному тесті спектрометр може ідентифікувати майже 250 найбільш небезпечних і незаконних наркотиків.

Вперше агентство використовувало TruNarc 19 січня, тоді вони знайшли торговця наркотиками в Вальдорфе з героїном, вартістю понад 3000 доларів, змішаним з фентанілом. Використовуючи TruNarc безпосередньо на місці злочину офіцери змогли швидко визначити, що в героїні міститься фентаніл, який є дуже небезпечним препаратом.
Колдуелл пояснив, що фентаніл є препаратом опіоїдної групи, який використовується в медичних цілях для знеболювання хворих з сильними болями, наприклад при раку або серйозних травмах. Він зазначив, що найнебезпечніше в відношенні фентанілу - це те, що він може проникати в організм через шкіру. Тому, якщо людина ніколи не піддавалася впливу фентанілу, його дотик або навіть подих може привести до передозування або смерті.
Колдуелл сказав, що використання TruNarc під час даного завдання дозволило офіцерам перевірити, який препарат знаходився в пластикових пакетах, перш ніж працювати з ними. Як тільки офіцери дізналися, що препарат містить фентаніл, вони змогли застосувати запобіжні заходи.
Колдуелл також зазначив, що ще одним важливим застосуванням для TruNarc є дії під час надання медичної допомоги людям з передозуванням. Коли людина через передозування не реагує і на місці присутні наркотики, їх можна просканувати за допомогою TruNarc і відразу ж отримати результат і надати потрібну допомогу, що може врятувати життя людині.
Колдуелл сказав, що цей пристрій також може допомогти правильно і швидко дізнатися, які речовини знаходяться у дилерів або у людей Він зазначив, що раніше на отримання результатів з лабораторії йшли місяці.
За словами Колдуелла, інформація, отримана приладом, передається на комп'ютер у вигляді звіту. Тому її можна використовували як доказ прокурорам.
Шериф Трой Беррі зазначив: «Безпека наших офіцерів - один з наших головних пріоритетів, і ця технологія дозволить нам безпечно, швидко і точно ідентифікувати небезпечні речовини, не чекаючи результатів лабораторних досліджень. Суспільство виграє, тому що ми зможемо затримати підозрюваних раніше і точніше, тим самим позбавивши наші вулиці від цих смертельних наркотиків»
Беррі також сказав, що в майбутньому агентство сподівається залучити більше пристроїв TruNarc для офіцерів: «Ми плануємо придбати більше цих пристроїв, щоб вони були доступні нашим офіцерам», - сказав Беррі.
Посилання на оригінальну статтю:
http://www.somdnews.com/independent/spotlight/sheriff-s-office-advances-technology-to-improve-safety-accuracy/article_c175e948-710b-5c20-a5fc-6fef3baa1265.html