Онлайн моніторинг процесів

Однією з сучасних концепцій в розробці ліків останні кілька років по праву вважається концепція Quality-by-Design. Основна її перевага - це можливість підвищити ефективність фармацевтичного виробництва підтримуючи при цьому високі стандарти якості за рахунок:
  • організації контролю якості в режимі реального часу
  • зменшення частки браку і невідповідних серій;
  • зменшення часових втрат в ході рутинного виробництва, за рахунок скорочення кількості відхилень і невідповідних результатів контролю якості;
Для вирішення такого завдання ідеально підходять портативні БлІЧ-спектрометри microNIR виробництва компанії VIAVI Solutions, які дозволяють проводити моніторинг процесів в режимі реального часу.
microNIR PAT W і microNIR PAT U – це БлІЧ-спектрометри в індустріальному виконанні, призначені для установки в промислове обладнання будь-якого розміру. Ці прилади поставляються в захищеному корпусі (відповідно до lP65), виготовлені з нержавіючої сталі марки SS316 для легкої процедури очищення, і практично не вимагають сервісного обслуговування. Це наймобільніше рішення в області портативних промислових аналізаторів.
Ключові переваги:
в конструкції спектрометра відсутні компоненти, що рухаються;
  • для роботи не використовуються дорогі оптоволоконні кабелі;
  • корпус аналізатора виготовлений з алюмінію і нержавіючої сталі SS316 і захищений від вологи і пилу відповідно до lP65;
  • змінна літій-іонна батарея забезпечує до 8 годин безперервної роботи;
  • система орієнтації, що включає в себе акселерометр, магнетометр і гіроскоп, дозволяє повністю компенсувати вимірювання в тому випадку, якщо прилад встановлений на апараті, що обертається чи рухається.
Спектрометр можна використати для контролю процесів змішування, грануляції, сушки та зволоження, ущільнення, таблетування.