TRUNARC

Аналізатори Mastersizer встановлюють стандарти точності, надійності і прости використання. Забезпечують швидке і точне вимірювання розподілу часток за розмірами для вологих і сухих дисперсних матеріалів. Широкий діапазон, який перекриває розміри від міліметрів до нанометрів, виняткова продуктивність і надійні, незалежні від оператора результати вимірювання - все це у винятково компактному корпусі.

Щорічно у світі зростає незаконний оборот наркотиків і психотропних речовин. Останнім часом все більших масштабів набуває негативна тенденція по створенню нових синтетичних наркотиків. Аналізатор TruNarc виробництва компанії Thermo Scientific – це портативний раманівський спектрометр для швидкої безконтактної ідентифікації наркотиків, стимуляторів, галюциногенів, анальгетиків та ін. Із портативним аналізатором TruNarc лабораторна точність та надійність результатів стає доступною у будь-якому місті.

ПЕРЕВАГИ

  • Аналіз ключових наркотиків, їх похідних та прекурсорів

  •  Швидкість і надійність

  •  Відсутність підготовки зразка

  • Автоматичні зберігання даних і генерація звітів

  • Створення власної бібліотеки

  • Простий у використанні

Спектральна бібліотека TruNarc вже включає в собі більшу частину речовин зі списку, затвердженого Конвенцією ООН з боротьби проти наркотиків і психотропних речовин. Крім того Thermo Scientific регулярно оновлює базу даних.

  TruNarc
Спектральна бібліотека: +250 речовин, активні наркотичні агенти, похідні, прекурсори
Принцип роботи: Неруйнівний молекулярний хімічний аналіз методом раманівської спектроскопії
Формат даних : CSV, SPC, PDF
Температура експлуатації: -10 до +50 С
Габарити (Ш, Г, В): 16,3х10,4х5,1 см
Вага: 570 г