Gemini

Аналізатори Mastersizer встановлюють стандарти точності, надійності і прости використання. Забезпечують швидке і точне вимірювання розподілу часток за розмірами для вологих і сухих дисперсних матеріалів. Широкий діапазон, який перекриває розміри від міліметрів до нанометрів, виняткова продуктивність і надійні, незалежні від оператора результати вимірювання - все це у винятково компактному корпусі.

Міцний компактний аналізатор Geminі виробництва компанії Thermo Scientific - це перший у світі портативний спектрометр, в якому інтегровані одночасно технології раманівської та ІЧ-спектроспкопії, для швидкої ідентифікації широко спектру речовин (вибухові, наркотичні,  отруйні, небезпечні).
ПЕРЕВАГИ:

  • Подвійна технологія: Раман і ІЧ- спектроскопії в одному аналізаторі забезпечують надійність результатів. Завдяки інтеграції обох методів в одному аналізаторі, оператори можуть використовувати силу кожної технології, що істотно розширює спектр речовин що можна ідентифікувати.
  • Компактність і надійність
  • Інтуітивне керування: інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс гарантує, що досить мінімального навчання для кваліфікації користувача. 
  • Використання аналізатору у будь-яких умовах: аналізатор Gemini сертифікований за останніми військовими стандартами: міцність до падіння, ударів, вологості, температурі. Здатен працювати у будь-яких екстремальних кліматичних умовах
  • Безпечне керування: затримка у скануваннї зразка у разі потреби, налаштування потужності лазера
  Gemini
Час аналізу: до 120 секунд
Корпус: Міцний, пило-, вологозахистний, сертифікований за стандартом MIL-STD-810G та IP67
Застосування: Поліція, криміналістичні лабораторії, митний контроль, авіаційна безпека, МНС, військові об’єкти
Джерело живлення: Літій-іонна батарея
Спектральний діапазон: ІЧ: 4,000 см-1 - 650 см-1; Раман 250 см-1 до 2875 см-1
Спектральна бібліотека: Більше 12000 речовин (вибухові, наркотичні, отруйні, небезпечні та ін), постійно оновлюється, створення власної бібліотеки
Принцип роботи: Поєднання методів раманівської та ІЧ-Фур’є спектроскопії
Формат даних : SPC, txt, PDF, jpeg
Габарити (Ш, Г, В): 25,6х14,6х6,1 см
Вага: 1,9 кг