Новини і статті

Стабільність дисперсії…..що важливо?

Сьогодні суспензії та дисперсії зустрічаються в широкому спектрі застосувань, від рідких абразивних засобів для чищення, засобів особистої гігієни, керамічних шламів і лікарських засобів до фарб і чорнил. У більшості випадків стабільність суспензії необхідно підтримувати протягом усього терміну служби продукту, хоча в інших випадках може вимагатися дестабілізація суспензії. Прикладом останніх може бути водопідготовка або деаерація.

За такої поширеності дисперсій і постійного розширення їхнього використання, можливості «інжинірингу продукту» для оптимізації стабільності є запитанням, з яким часто звертаються до Malvern Panalytical, що пов’язано із взаємодоповнюючим характером портфелю аналітичних приладів, які безпосередньо використовуються для визначення характеристик даного виду матеріалів.

Стабілізація суспензії

Існують різні способи, яких можна вжити для поліпшення стабільності суспензії - приміром, стабілізація може бути досягнута шляхом:

* запобігання коагуляції через відштовхування між частинками;

* уповільнення седиментації за рахунок збільшення в'язкості диспергуючої фази;

* надання матеріалу властивостей твердого тіла через створення мережевої структури.

Але виникає питання, який із механізмів є оптимальним для того чи іншого типу матеріалу і його цільового застосування?

Розуміння стабільності суспензій

Це питання було обговорено у презентації технічних спеціалістів з продукції Malvern Panalytical, доктора Джона Дафі та доктора Адріана Хіла на конференції SCI у Лондоні “Інновації у формулюванні колоїдів: Секрети формулювання III”. У презентації Стабільність суспензій: чому важливі розмір частинок, Дета-потенціал та реологія детально описані перелічені вище шляхи стабілізації суспензій та пояснюється чому один механізм може бути більш прийнятним ніж інший беручи до уваги природу, вплив і, можливо, найголовніше, взаємозв’язок обох властивостей частинок (розмір і Дзета-потенціал) з реологічними характеристиками досліджуваного матеріалу. Після цієї презентації на зустрічі SCI Джон Дафі прокоментував, що він ‘провів декілька дискусій з делегатами стосовно важливості реального розуміння їхнього матеріалу та умов, яким він буде піддаватися протягом усього терміну використання кінцевого продукту. Знання того, які функції ваш продукт повинен виконувати, і які саме складові, що входять до рецептури цього продукту, надають йому такі властивості, є ключовими!’

Якщо у Вас виникнуть будь-які запитання, Ви можете зв’язатися з автором через веб-сайт Malvern Panalytical, або звернутися за додатковою інформацією до офіційного представника в Україні - ТОВ “Новації”.