Блог

Пример текста на главной странице блога.

Ідеальний реометр для контролю якості

Малверн додав нову модель до серії Kinexus +, доповнивши наше тріо обертальних реометрів.

Так чому ж була створена додаткова модель? Коли в жовтні 2013 року було запущено серію нового покоління, було представлено 2 моделі - флагман високого класу ultra + та pro + для дослідницького класу. Через короткий проміжок часу системи були доступні, відповідь наукової спільноти була винятковою. Дослідники швидко почали помічати переваги програмного підходу Space SOP (Стандартна операційна процедура) для досліджень та розробок, та зробили запит на створення моделі для планових вимірювань контролю якості (КЯ) їх компаній.

Malvern з радістю швидко відреагував на цю потребу, запустивши lab+.

Що ж такого визначного в lab+? Вона ідеально підходить для КЯ. lab + настільки проста у використанні, що початківець може запустити її та створювати якісний набір даних, якими пишався б будь-який реолог. Це спрощує моніторинг продукту з меншою кількістю тестів та простим у використанні програмним забезпеченням. Зручне, гнучке програмне забезпечення rSpace ідеально підходить для контролю якості навколишнього середовища, оскільки воно має можливість додавати графічні/інформаційні підказки по всій SOP для керування, автоматично аналізувати результати та автоматично друкувати (електронно/на папері) налаштовувані звіти.

Така система добре підходить для різних галузей промисловості: фарби, догляд за собою (для лосьйонів, кремів, шампунів і зубної пасти), продукти харчування (для сиру, масла, молока та шоколаду), або будівельних виробів (асфальт, цемент, мастики та шпаклівка), lab + гарантує, що виготовлена продукція завжди матиме високу якість.

Можете бути впевнені, що для фармацевтичної промисловості система має перевагу над 21CFR. Як і всі продукти Malvern, серія Kinexus + супроводжується нашою постійною підтримкою, науковим ноу-хау та додатковими аналітичними методами. Тріо задовільнить найжорсткіші вимоги до реологічних вимірювань завдяки найкращим специфічним ротаційним реометричним платформами на ринку. Якщо у вас є будь-які питання про lab+ або інші моделі серії Kinexus +, будь ласка, зв'яжіться з нами.