Новини і статті

Знайомство з ідеальним реометром для контролю якості

Компанія Malvern додала нову модель Kinexus lab + , доповнивши серію ротаційних реометрів. Так чому ж була створена нова модель? У жовтні 2013 року було випущено серію нового покоління ротаційних реометрів, було представлено 2 моделі – висококласний флагман ultra+ та pro+ для дослідницького класу І вже через короткий проміжок часу після випуску даних реометрів реакція наукової спільноти перевищила всі очікування. Дослідники швидко почали помічати переваги програмного забезпечення rSpace, яке дозволяє проводити реологічні вимірювання та дослідження на основі стандартних операційних процедур (SOP) та зробили запит на створення моделі для рутинних вимірювань контролю якості (КЯ) їх компаній. 

Malvern швидко відреагував на цю потребу та запустив у продаж модель lab+.

Що ж такого особливого в lab+? 

Модель ідеально підходить для експлуатації в умовах лабораторії КЯ. lab + настільки проста у використанні, що початківець може легко запустити її та отримувати якісні та надійні результати, якими пишався б будь-який реолог. Це дозволяє легко контролювати якість продукту за допомогою простого у використанні програмного забезпечення та зменшення кількості тестів. Програмне забезпечення rSpace має функцію графічних/інформаційних підказок протягом всієї Стандартної Операційної Процедури, автоматично аналізує результати та друкує (електронні/паперові) звіти, які в свою чергу можуть бути налаштовані. Тому ПЗ rSpace ідеально підходить для потреб відділу з контролю якості. 

Реометр Kinexus lab + добре підходить для різних галузей промисловості: виробництво фарб, косметична (лосьони, крема, шампуні, зубна паста), харчова (сири, масло, молочні продукти, шоколад) чи будівельна (асфальт, цемент, шпаклівка) та гарантує, що вироблена продукція завжди матиме високу якість. А для потреб фармацевтичної галузі система повністю відповідає вимогам 21 CFR. 

Як і всі продукти Malvern, серія Kinexus супроводжується нашою постійною підтримкою, науковим ноу-хау та додатковими аналітичними методами. Тріо реометрів серії Kinexus задовільнить найжорсткіші вимоги до реологічних вимірювань завдяки найкращій специфікації серед ротаційних реометричних платформ на ринку. Якщо у вас є будь-які питання про lab+ або інші моделі серії Kinexus +, будь ласка, зв'яжіться з нами.