Новини і статті

Досліджуйте сировину простим шляхом

Аналіз розмірів часток сировини часто є необхідним, але рутинним завданням, в той час як швидкість та ефективність є критичними для прийняття рішень та безперебійної роботи виробничого процесу. Крім того, регуляторні органи мають велике значення для характеристики та перевірки сировини, що використовується у виробництві фармацевтичних та біофармацевтичних препаратів.

Незважаючи на надзвичайну важливість, відповідна оцінка та аналіз сировини не повинні затримувати або значно збільшувати витрати на виробництво якісного кінцевого продукту.

Перевірте свою сировину!

Сировина може стати головним джерелом невідповідності у розробці та виробництві. З цієї причини для підприємств, що беруть участь у виробництві регульованих продуктів, економічно вигідно розробляти протоколи для всебічної характеристики, що забезпечує як безпеку, так і надійність усієї сировини. Таким чином, виробники зможуть пом'якшити ризик забруднення сировини або її невідповідності, які можуть вплинути на feed change та інші операції, що виконуються на виході.

Але немає причин робити це складніше, ніж вам потрібно.

Система Mastersizer 3000 проводить тестування сировини простим шляхом.

Навіщо ризикувати отриманням експлуатаційних простоїв, зіпсованої партії і потенційним погіршенням Вашої репутації? Зрештою, вони залишать дірку у Вашій кишені.