Новини і статті

Агрохімічний аналіз: аналітичні рішення для агрохімічної галузі

Термін агрохімічний використовується як загальний термін для хімічних продуктів або пестицидів, які використовуються в сільському господарстві. До них належать гербіциди, фунгіциди та інсектициди, а також синтетичні добрива, гормони і засоби для кондиціонування ґрунту. Агрохімікати відіграють важливу роль в сучасних індустріальних та інтенсивних методах ведення сільського господарства, роблячи можливим вирощування продуктів харчування на раніше необроблюваних землях і максимізуючи врожайність даної ґрунту.

Агрохімікати пройшли довгий шлях з моменту створення синтетичних добрив, і в наш час все більш очевидним стає необхідність кращого розуміння та оптимізації як процесу агрохімічного виробництва, так і складу агрохімікатів.

Рішення Malvern Panalytical допомагають у проведенні аналізу і оптимізації ваших агрохімічних продуктів так, щоб зробити більш ґрунтовною розробку нових агрохімікатів, покращити контроль якості і оптимізувати виробництво.

Для характеризації агрохімічних продуктів Malvern Panalytical пропонує цілий ряд аналітичних інструментів.

Ґрунтознавство

Більш детальну інформацію про рішення Malvern Panalytical для вивчення ґрунтів можна знайти за цим посиланням.

Порошкові добрива

Добрива можна вносити в сільськогосподарські культури у вигляді твердих речовин або рідин, причому найбільш поширеною формою є гранульовані або порошкоподібні добрива. Фізичні властивості порошку, включаючи розподіл частинок за розмірами і форму частинок, визначаються його хімічним складом і способом технологічної обробки, і є важливими для оптимізації властивостей розподілу добрива та мінімізації сегрегації, особливо в сумішах, які зберігаються і перевозяться навалом. Розмір частинок також може впливати на поведінку добрива при розведенні і швидкість його активності.

Колоїдні дисперсії

Для агрохімікатів, що знаходяться у формі колоїдних суспензій, важливими параметрами є реологія та в'язкість, оскільки вони впливають на характеристики текучості, здатності до розпилення і стабільність агрохімічного продукту. Критичним показником для оптимізації стабільності колоїдних дисперсій також є Дзета-потенціал.

Пестицидні спреї

Пестициди найчастіше вносяться за допомогою розпилювальних пристроїв, і поспіль з розміром частинок ґрунту розмір крапель розпилюваної рідини впливає на швидкість просочування рідини в ґрунті, а також визначає такі властивості, як знесення (дрейфу) спрею і випаровування під час розпилення.

Полімери в агрохімікатах

Використання полімерів у сільському господарстві стає все більш розповсюдженим, оскільки над-абсорбуючі гідрогелі широко застосовуються для оптимізації властивостей ґрунту, а також функціональних полімерів, які своєю чергою використовуються для підвищення ефективності і стабільності пестицидів та гербіцидів. Полімери крім того використовуються для контролю поведінки при розпиленні агрохімічних аерозолів.

Фізичний та хімічний аналіз агрохімічних засобів

Вимірювальне аналітичне обладнання та досвід Malvern Panalytical допомогають виробникам агрохімікатів:

  • Оптимізувати склад рецептури спрею, а також характеристики і налаштування розпилювального пристрою для забезпечення оптимального розміру крапель для кожного конкретного застосування або середовища (Реометри Kinexus, Аналізатори розмірів частинок спреїв Spraytec);

  • Контролювати розмір частинок і форму порошкових продуктів для забезпечення оптимальної і стабільної текучості порошку, характеристик розподілу і пакування (Аналізатори розмірів частинок Mastersizer, Аналізатори форми і розмірів частинок Morphologi 4);

  • Покращити поведінку при розчиненні і активність добрив і пестицидів (Аналізатори форми і розмірів частинок Morphologi 4, Мікрокалориметри MicroCal);

  • Класифікувати типи ґрунтів за їх складом і фізичними характеристиками (Аналізатори розмірів частинок Mastersizer, Аналізатори форми і розмірів частинок Morphologi 4);

  • Синтезувати і охарактеризувати функціональні полімери для використання в агрохімічних продуктах (Системи гельпроникаючої хроматографії OMNISEC, Мікрокалориметри MicroCal);

  • Контролювати текучість агрохімічних дисперсій і оптимізувати їх стабільність (Реометри Kinexus, Аналізатори розмірів частинок Mastersizer, Аналізатори наночастинок і Дзета-потенціалу Zetasizer).