Системи VSC

Для дослідження усіх документів
Завдяки асортименту лінії пристоїв VSC, Foster + Freeman став першопрохідцем у ряді технологій перевірки сумнівних документів, включаючи ІЧ-зображення, мікроспектрометрію та використання зображень з високою роздільною здатністю.
Призначені для того щоб відповідати вимогам міграційного контролю, державних правоохоронних служб та криміналістичних лабораторій, прилади VSC мають розширені функції для експертизи, порівняння і аутентифікації документів, у тому числі паспортів, банкнот, офіційних документів,
творів мистецтва та цінних артефактів.
• Паспорти та документи для подорожей
Виявлення підробки та розкриття фізичних доказів втручання та змін.
• Банкноти та чеки
Виявлення всіх ступенів захисту включаючи приховані функції, такі як антистоксові чоринила, приховані зображення, УФ-захисні волокна і мітки.
• Цінні артефакти
Неруйнівна перевірка може встановити автентичність зразка та виявити будь-які внесені зміни.

Функціональні можливості:

VSC®80i

VSC 80і Прилад для високорівневого аналізу документів зі спрощеним інтерфейсом, сенсорним екраном, який потребує мінімальної підготовки персоналу

VSC®80

VSC 80 Базовий компактний прилад з можливістю всестороннього дослідження документів

VSC®8000

Технологія SRI - унікальна технологія зображення з високою здатність, забезпечує високу чіткість і дозвіл зображень документів; 
Мікроспектрофотометри - неруйнівний спектральний аналіз документів допомагає виявляти відмінності в складі барвників і паперової основи. Скановане зображення в режимі реального часу показує спектри поглинання, відбивання і флуоресценцію. 
Бази даних документів - VSC8000 володіє технологією для перевірки достовірності документів та банкнот в лічені секунди. Програмне забезпечення дозволяє використовувати бази даних документів і банкнот KESSING / FOSTER + FREEMAN або створити свої власні база даних. 
Моторизований предметний стіл служить для швидкого і точного позиціонування документів.

Програмне забезпечення :

Інтелектуальне програмне забезпечення - програмне забезпечення VSC® Suite 7.0 забезпечує максимальну ефективність роботи VSC8000 надаючи експерту повний контроль управління функціями VSC® за допомогою панелі інструментів швидкого доступу. Автоматичне дослідження - дозволяє значно збільшити швидкість і ефективність проведених досліджень. 
Результати досліджень зберігаються в галереї у вигляді мініатюр зображень разом з настройками VSC.
Калібрування і діагностика - для забезпечення точних і стійких результатів, мікроспектрофотометр системи може бути відкалібрований з використанням стандартів NIST.

VSC®QC1+

Швидка напівавтоматична аутентифікація
VSC-QC1 дозволяє провести 12 перевірок автентичності паспортів або посвідчень особи за лічені секунди, поєднує зручність користування з швидкою перевіркою та записом даних.

  • Компактна система
  • 12 інтегрованих джерел світла
Камера: 5МП, Збільшення зображення цифровий зум до х1000
Розмір(ДхШхВ): 153х181х250
Дисплей: Сенсорний екран дисплей з високою роздільною здатністю 12,3 дюйми, ємнісний сенсорний екран
Освітлення: Біле 400-700 нм, УФ 365 нм, ІЧ 830 нм, просвічуюче освітлення, точкове, косопадаюче
Вага: 2,5 кг
Електроживлення: 110-240 Вольт